Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen szinte hetente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen szinte hetente leszek "szerelmes" új emberekbe, miért van ez? Normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem ez az igazi szerelem,de nagyon hasonlót érzek. Folyton új embereket ismerek meg,és aki kicsit is normálisabb velem,érdeklődő rögtön bele szeretek.Aztán pár nap múlva amikor már ő sem érdeklődik annyira felőlem,akkor hirtelen jön egy új ember és belé szeretek. Ez megy már lassan 2hónapja velem. Van akivel le is fekszek,van akivel nem csak csókig megy a dolog.

Azon gondolkodok,hogy így lehetetlenség párkapcsoaltban élni,hiszen mindig jön egy jobb személy vagy izgalmasabb. Régen volt egy kapcsoaltom ami hosszú ideig tartott de már el sem tudnám képzelni hiszen annyi impulzus és folyton és nem tehetek róla de folyton szerlemes vagyok az újba.


2014. aug. 16. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezzel majdnem 3 évig én is így voltam, úgy 22 éves koromtól 25-ig.

Aztán megismertem egy lányt akitől többet szerettem volna, azaz többszőr és hogy velem legyen, nem fogtak meg az előzőek. Az már más kérdés h 3 év után szétmentünk.

2014. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nem az emberekbe vagy szerelmes, hanem magába a szerelem érzésébe.
2014. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel én is így vagyok. Gondolom te is lány vagy.Ált. a lányoknál fordul ez elő sűrűn.Annyira akarok valakit, aztán pár nap után már nem is érdekel...szörnyű.
2014. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
plusz azt vettem még észre,hogy leginkább akkor szeretek ki az adott személyből ha "megkapom",azaz,ha tudom,hogy hasonlóan érez mint én. volt egy személy akivel azt hittem,hogy ugyanúgy érez mint én,majd egyszer csak kilépett,na őt hetekig nem tudtam kiverni a fejemből,sőt ha bármikor elém állna biztos,hogy akarnám
2014. aug. 16. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiu vagy vagy lany? Mennyi ideig tartott a hossu kapcsolatod?
2014. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

lány,3 évig.

azelőtt is sok kapcsolatom volt.de mióta vége ennek a hosszúnak rájöttem,hogy mekkora bolond voltam és,hogy 100X jobb így élni. de nagyon zavar a dolog,hogy mindenkibe bele szeretek..

2014. aug. 16. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!