Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ötlet lenne hivö lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet lenne hivö lánnyal összejönni?

Figyelt kérdés

Be is van meritközve,vagy a tököm tudja,hogy mondják.


18 éves..még szüz.

Ö kezdeményezett nálam.


A szex náluk máshogy müködik?

Vagy nem befolyásolja?



2014. aug. 16. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én voltam együtt egy nagyon erősen református lánnyal. Imádtam minden mozzanatát. Egyszer-kétszer cseszett fel, mikor valamit Istennel próbált megmagyarázni. A szexig MAJDNEM eljutottunk, de végül nem jött össze. Nem bánom, de örültem volna, mert nagyon szerettem.

Aztán szakított velem.:)

2014. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Befolyásolja.,
2014. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De hogyan?

Pl az orális szexet felejtsem el?

És a szex is korlátozva van?:O

2014. aug. 16. 19:27
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Katolikus? Akkor a szexet a házasságig felejtsd el. Meg a szülőkkel való jó kapcsolatot is. Az ilyen szentfazekaknak nincs is más témájuk, mint az a pénzmosó terrorszervezet. Ismertebb nevén az egyház.
2014. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na akkor elhuzhat a faxomba...
2014. aug. 16. 19:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmosolyogtatóak vagytok :) Attól függ, kinek. Nekem nem lenne bajaom egy hívö lánnyal, nagyon örülnék, ha akivel összejönnék, hívö lenne. Neked viszont igen, nagyonis rossz ötlet, mert ebböl a pár apró megnyilvánulásodból ítélve nagyon valószínü, hogy jobbat érdemel Nálad.
2014. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Defybá: Oké, ha valaki nem ért a valláshoz, de ha egyszer írja a kérdező, hogy "be van meritközve", akkor hogyan lehetne katolikus?

Mindenkinek van véleménye, csak senki nem ért hozzá.


Kérdező, ezt leginkább a lánnyal kéne megbeszélned. Akármilyen vallású, akár "be van meritközve", akár nem, ez magától az embertől függ, ő tudja, mit akar vagy miben hisz.

2014. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6.: Amit te írtál, arra ámen!
2014. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hívő vagyok, katolikus, gyakorlom is a vallásomat. Az már csak ész kérdése, hogy nem élek a középkorban olyan szabályok és dogmák nyomása alatt, amik összeegyeztethetetlenek azzal, amit Istenről gondolok. Szóval ne vegyél minden hívő lányt egy kalap alá, mert nem vagyunk egyformák, és embertől, nem vallástól függ, hogy mennyire lehet vele kijönni.
2014. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A hugával van együtt az unoka bátyám...már 2 éve együtt vannak és még nem dugtak.


Akkor lehet azért mert házasságig várni kell,és ha a hugára ez vonatkozik akkor ö rá is.


És én ezt nem akarom.

2014. aug. 16. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!