Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgős! Vajon jó ötlet összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős! Vajon jó ötlet összejönni a legjobb barátommal? Nem lesz furcsa? (Továbbiak lenn)

Figyelt kérdés
Nos van egy fiú, aki a legjobb barátom már vagy 5 éve. Mindent elmondunk egymásnak, tényleg mindent. Én vigasztaltam, amikor szerelmi csalódása volt, ő pedig kerítőt játszott nekem egyszer. Nagyon szeretem, de nem tudom, hogy ez szerelem, vagy termeszetes kötődés, mert régóta vagyunk nagyon jóban. Ma kinn ültünk a stégen, és szólásra nyitotta a száját, majd becsukta. Megkértem, hogy mondja, amit akar. Azt mondta, hogy szeret (ezt már mondtuk egymásnak) de hozzátette, hogy úgy, igazán. Azt válaszoltam rá, hogy én ezen így még nem gondolkodtam el, és ez igaz. Nagyon elfoglalt és barátként is ritkán tudtunk az utóbbi időben találkozni, nyáron messzire megy dolgozni, úgyhogy valószínű, akkor sem fogunk találkozni. Ha nem megyek bele a dologba, félek, hogy elveszítem, de ha együtt leszünk lehet, hamar vége lesz, mert jól ismerjük egymást, és mindketten mást akarunk majd a "jövőtől". Szóval szerintetek mit lenne logikus lépni? :) minden értelmes választ köszönök ! (17/Lány)
2014. máj. 6. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismered és megbizol benne, ilyen esetbe azt tedd amit szeretnél. Ha ugy érzed összejönnél vele, akkor azt tedd. Nem érdemes kihagynod, ha az az érzés van benned, hogy szeretnéd. Tehát csináld azt amit szeretnél, kicsit a mának is élni kell nemcsak a jövőnek, mert lehet később bánni fogod, hogy kimaradt az életedből, és mindig hiányozni fog az az érzés, hogy nem élted át, és most nem is tudod mi lett volna ha akkor nem mulasztod el.
2014. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy 1-es mondja. Mindig motoszkálni fog benned a "mi lett volna, ha belemegyek". Lehet, hogy neked ő az igazi. Azonban van egy másik oldala is a dolognak. Még fiatalok vagytok, nem tudom, hogy mindkettőtök élete végéig akarná a másikat. Meg személyes tapasztalat, hogy barátságból szerelem általában nem jó. Nehéz döntés, nem lennék a helyedben kérdező, de sok szerencsét, bármi is sül ki belőle!:) (se nem vagyok melletted, se nem ellened, csak leírtam 1-2 dolgot a 2 oldaláról) Majd írd meg mi lett:D
2014. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen én is nagyon vacillálok, mi legyen, mert látok jó és rossz oldalát is. Várok még válaszokat, hátha sikerül döntenem. De nem vagyok benne bittos
2014. máj. 6. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!