Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más tizenéves korom óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más tizenéves korom óta vágyom egy barátra, tehát nem azért nem sikerült immár lassan 10 éve kapcsolatot összehoznom, mert későn érő lennék. Selejt lehetek?

Figyelt kérdés
Teszek a külsőmért, régebben még kezdeményezni is mertem, de nem használt semmit. Valami baj van velem.
2014. aug. 16. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Természetben vannak selejtek
2014. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy, te selejt?:D
2014. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22
2014. aug. 16. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy selejt,csak azok akik mondják rád,ha ezt mondod magadra az vagy.Lehet nem tudsz úgy emberekkel kijönni,de ez nem is meglepetés.
2014. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja én 20, srác, már sokáig eljutottam 1-1 lánnyal de valahogy sosem jött össze egy párkapcsolat sem, max hogy sokszor kb 10x találkoztunk, de valahogy sehogysem megy, és már a multban tudom mit rontottam el szóval kb profi lettem de így sem jön össze hosszútávon senkivel, vagy én vagyok a selejt vagy akikkel ismerkedtem , nemtudom, de már kezdem én is unni hogy mindig csak a kudarc... de egyszer neked is, nekem is jobb lesz talán :) szval ne add fel
2014. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!