Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kávét muszáj innom (90-100-as...

Kávét muszáj innom (90-100-as a vérnyomásom tizenéves korom óta). A cukrot csak-csak, de a tejet nehezen hagyom ki belőle. Ez gond? Napi 3 kávét jelent és kb.1 dl tejet,1,5 %-osat.

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi még bőven belefér. :) Nyugodtan idd tejjel.
2009. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Gondnak nem gond, de a kávénak semmi köze a vérnyomáshoz.
2009. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Én is csak tejjel tudom meginni a kávét-találtam egy lightos KÁVÉFEHÉRÍTŐ nevű csodaszert a cba-ban.

egy kiskanállal beleteszek a kávémba és máris jó!

eddig még szép ütemesen fogyok ennek ellenére is!

2009. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az alacsony vérnyomásra ne kávét igyál, hanem legalább 1,5-2 liter folyadékot naponta, egyenletesen elosztva. Rendben tartja a vérnyomást. Nekem bevált :)
2009. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire kell az a koffein akkor a patikában 20db koffein tabletta kb. 300Ft és megszűnt a kávé problémád. Amúgy meg talán mozogni kéne és ahogy előttem is írták, normalizálni a folyadék-beviteled.
2009. febr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most nem értem miért jön itt mindenki a mozgás stb egészséges életmóddal. Én éhgyomorra három kávéval indítom a napomat, nap közben meg még elfogy szünetenként egy, jó erős fekete cukor tej nélkül. A gyomrom néha ki szokott fekélyesedni de kapok rá gyógyszert. Így legalább nem kell változtatni a berögzült szokásaimon és egyben önigazolást is találok hiszen mindenki más ezt csinálja.
2009. febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én ajánlom a fekete teát az tovább biztosítja a vérnyomás stabilságát. Cukrozd nyugodtan annyi bűn belefér:)
2009. febr. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!