Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon létezik első látásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon létezik első látásra szerelem?

Figyelt kérdés
Valószínű csak beképzelem nem is ismerem egyszer láttam és a nevét sem tudom ott voltam vacsorázni ahol dolgozik ő külön az asztalunkhoz kérte magát (pincér) és nekem nagyon tetszett azóta (2 hónapja) szó szerint nem telt el úgy nap hogy ne gondoltam volna rá és vigyorogtam volna mint a tejbe tök még a nevét sem tudom nem eshetem bele ennyire naiv nem lehetek, vagy igen? szerintetek?
2014. aug. 16. 21:49
 1/9 anonim válasza:
Igen, létezik. :-)
2014. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen létezik, hogy ro...hadjon meg :S
2014. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Letezik!:)

En pl mar akkor szeremes voltam a mostani baratomba amikor csak neten beszeltunk ereztem h o az igazi:) Talalkoztunk 1eve egyutt vagyumk

2014. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát nem nyugodtam meg mert az ország másik felébe van és még a nevét se tudom ez iszonyat szar helyzet ...
2014. aug. 16. 23:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen,ezt komolyan mondom h létezik szerelem első látásra. én megláttam egy bizonyos férfit,és egyből tudtam h ő életem szerelme. már évek óta,és örökké. a lényeg h később mikor megismeritek egymást,jól kijöttök felvidit,stb...

de...

ami neked van az tuti nem igazi szerelem,csak vágyodás maga az érzés után.épp olyan hangulatban voltál,h befolyásolható vagy ilyen téren,tb-n láttam h a nőknek vannak olyan periodusai minden honapban,mikor jobban rávehető "ilyenre".szóval a tied csak plátói,és én már látom előre h ha meg is ismerkedtek akkor is csak barátok lennétek. ne aggodj majd elmulik,látsz vki mást ,majd az után vágyodsz.

addig is élvezd ki mert szerintem ez is izgalmas az életben,sóvárogj csak az is jó,én is szoktam. amugy mi a horoszkopod? mert általában a nyilas olyanok,h lövik a nyiljaikat és mindig könnyen szerelembe esnek. :)

2014. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És hány éves?
2014. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5.) lehetséges amugy meg halak a csillagjegyem
2014. aug. 25. 23:01
 8/9 A kérdező kommentje:

6.)pontosan nem tudom olyan 20 és 25 közé saccolnám

én pedig 18 éves vagyok

2014. aug. 25. 23:03
 9/9 anonim válasza:
Akkor sajnos nam valószínű hogy fogtok találkozni
2014. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!