Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszi a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi a barátom, hogy direkt húzom az agyát, titokzatoskodom, de közben egy óriási titkot rejtegetek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem sokat beszélek, ha olyan témát hoz fel akkor kitérő válaszokat adok. A nevelőapám molesztált, és azóta nem tudok érzelmekről beszélni, akkor sem, ha bízhatok a másikban, magamba fordultam, alig beszélek. Azóta már nem él együtt anyámmal, de minden nap eszembe jut, viszont biztos vagyok benne, hogy ezt soha senkinek sem tudnám elmondani, annyira mélyen eltemettem. Mit tegyek?
2014. aug. 16. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele,sokkal jobb lesz a kapcsolatotok
2014. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is sajnálom ami történt...

szerintem neked is jobban fog esni, ha elmondod, ezzel csak magadhoz láncolod a fiút, és megértő lesz hozzád. Lassan fog közeledni, ha hátrálsz nem fogja erőltetni a dolgokat!

jobb ha elmondod neki!

2014. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Épp most mondtad el egy csomó embernek.
2014. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legalább annyit mondhatnál, hogy történt veled valami, amiről nem szeretnél beszélni.
2014. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm 19éves.Őt is molesztálta az apja,12 éven keresztül,még terhes is lett tőle.És soha nem mondta el senkinek igy,nem derült ki.

Lassan 1éve vagyunk együtt de,mikor elmesélte nekem ezeket a dolgokat,sokkot kaptam.Nagyon sok türelem kellett hozzá hogy,megértsem mért nem akar sok mindent szex téren.Sajnos emiatt bennem is gátlások alakultak ki,amit nagyon nehéz leküzdeni. :(

25/F.

2014. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valoban szeret akkor megerti es tamogatni fog.
2014. aug. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!