Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezentúl úgy választok férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezentúl úgy választok férfit hogy fontos lesz az anyagi helyzete. Ez miért olyan felháborító itt sok embernek?

Figyelt kérdés
Ha már saját magam nem születtem jó családba, és nem volt szerencsém az életben jó munkát találni, akkor mégis mit csináljak? Várjak a lotto nyereményre? Volt már egy pár kapcsolatom, de a legutóbbival betellt a pohár. 4 év után sem volt hajlandó összeköltözni mondván neki erre nincs felesleges pénze, jó neki a szülőknél is, 26 évesen. Én pedig már vágyom arra hogy elköltözzek itthonról, ahogy azt felnőtt nőtől illik, és a saját életem élhessem. Szeretnék gyereket is 2-3 év múlba. Viszont ezt a saját 100 ezres fizetésemből, és nulla szülő támogatással lehetetlen megvalósítani. Ezért megfogadtam hogy a jövőben tudatosan választok párt, nem csak a vak szerelem alapján. Legyen 30-35 közötti, vágyjon már ő is családra, legyen saját tehermentes lakása, autója, egyikből sem luxus kategória, elég egy két szobás panel és egy 10 éves kocsi is, 150 200 közötti kereset már jó. A lángoló szerelem úgyis elmúlik 2-3 év múlva, ez tény, utánna viszont nem mindegy hogy olyan emberrel leszek együtt aki melett biztonságban vagyok, vagy olyannal aki melett éhezni kell és folyton rettegni a holnaptól. Szüleim is ezt sulykolják belém egy ideje látva a nővéreim példáját. Itt viszont, és pár barátom által ez valami elítélendő dolognak számít. Ha én ekkora kis fizetésből saját autót tartok fennt, és gyűjtök lakásra, akkor miért ne lehetne ennyi elvárásom a leendő párommal szemben. Ennyire álszentek az emberek?
2014. aug. 17. 03:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
4%
jól teszed..én is így keresgélek aki meg mást mond ne hallgass rá irigy vagy férfi és nem teheti meg ugyanezt :P de ők is megtennék :D de annak örülnek ha egy nő szóba áll velük nem hogy milyenek az anyagiak
2014. aug. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés? Gratuláljunk?
2014. aug. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igazi művész vagy, gratulálok a leendő sikereidhez.
2014. aug. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Anyagias liba vagy, na tessék.


Én olyasvalakit szeretnék páromul, akivel szerelembe esek, nem számít más, de lehet ezzel manapság egyedül vagyok. :/

2014. aug. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Te is pontosan tudod miért felháborító. Olyan vagy mint egy pióca. De, ha így akarsz élni az a te dolgot, engem nem érdekel.

Innentől fogva mi is a kérdés?

2014. aug. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%

lol miért pióca? egy kereső öntudatos nő aki elvárja hogy a párja se egy ingyenélő legyen...húú de rossz ember :DD

jobb lenne ha eltartana egy pasit nő létére? xD

2014. aug. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha szép nő vagy találhatsz bármilyen pasit, ha nem akkor válogass a magadfajta közül
2014. aug. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

6#

Te inkább ne szólalj meg mert látszik, hogy retardált vagy.

Ki beszélt itt arról, hogy ő tartson el egy pasit. Arról van szó, hogy ha ő maga is képtelen megteremteni egy saját, hitelmentes lakást akkor milyen alapon várja el ezt a leendő párjától?

De mondtam, azt csinál amit akar, felesleges itt ezen vitázni. Kezdem azt hinni az egész kérdés csak a provokációra megy ki.

2014. aug. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha csak simán a fajfenntartás, illetve vegetálás a cél, akkor hajrá, kitűnő utat választottál magadnak.


Egyetemista vagyok, de enyhén szólva qrva jól fogok keresni ha elvégzem :D És ha ismerkedéskor rájövök erre, kivágnám, mint macskát szarni, mert ne a pénztárcám, eredményeim, munkám miatt akarjon engem. Ilyen érveléssel meg kitörölheti a seggét "a szerelem elmúlik" pff utána meg csak megtűröd melletted, vagy mi van? ... nem is a szerelem fenntartása a cél, az csak egy lépcső fok, csak sokan nem tudják... de erről neked nem magyarázok, ez is bőven jó út neked, nem kell jobb :)


De biztos találsz olyat, aki vevő rád :) Sok szerencsét!

2014. aug. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Tanulságos:


[link]

2014. aug. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!