Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányoknak fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknak fontos, hogy szeressék őket?

Figyelt kérdés

Sajnos az eddigi tapasztalatim alapján nekem igen az jött le, hogy már alig van olyan leányzó, akinek még számítanának a belső értékek.

Én 25 éves vagyok,lehet, hogy idősebb lennék a koromnál, hogy megvetem az egyéjszakás lányokat, és inkább a komoly kapcsolatra törekszem.


Magam sem tudom, hogy miért írtam ezt ki, szerintetek van esélyem találni egy értelmes és intelligens lányt, aki szereti, ha törődnek vele, szereti a hosszú sétákat a városban? Akit meg lehet minden nap hódítani, éreztetni vele, hogy fontos.


Magamról annyit, hogy 25 éves vagyok, és Budapesten élek.

Esetleg, ha valaki szeretne beszélgetni vagy imserkedni, írhat egy privátot.

Lehetőleg Budapest vagy környékéről


2014. aug. 15. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:

"Akit meg lehet minden nap hódítani"


Alzheimeresek klubjában keresgélj. :D Minden nap újra meghódíthatod őket.

2014. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nagyon sok olyan lány van akik igénylik a szeretetet delehet hogy ezt nem mutatják ki! 17/l
2014. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azok túl érettek hozzám :( XD
2014. aug. 15. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden lány igényli a szeretetet
2014. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ó igénylik ők a szeretetet..

-Csak ha jobb jön nálad akkor már nem tőled.

2014. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en!! nagyonis...28/L BP
2014. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is igényelném a szeretetet.
2014. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!