Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Szerintetek szép nő Shakira? Hasonlítok rá.

Figyelt kérdés

Abban különbözünk hogy én 170cm körül vagyok,a hajam barna és nem annyira göndör.

Főleg a szemem és a szám hasonlít. :)

Mit gondoltok?

Képet nem küldök.



2014. aug. 17. 12:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Salma hayekra inkább
2014. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Miiiiiéééééért reklámozod magad, miiiiiééééért adod el magad itt, a gyk-n? Ne tedd.
2014. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%
most honnan tudjuk hogy hasonlítasz rá ha képet nem küldesz?
2014. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem mindegy?Hasonlítok rá és kész.

Nem reklámozom magam,csak véleményt kértem.

2014. aug. 17. 12:21
 5/25 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom mennyire hasonlíthatsz..Két füled van neked is, és nem vagy szatyor
2014. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz a kérdésre válaszolnk,inkább ne írj,kösz.
2014. aug. 17. 12:25
 7/25 anonim ***** válasza:
36%

És olyan jól is sz0psz? ;)

[link]

2014. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
27%

Te hülye vagy, esküszöm.

Eldöntötted, hogy hasonlítasz rá (le merném fogadni, hogy még véletlenül sem hasonlítotok), de képet nem küldesz, mégis megkérdezted hogy SZERINTÜNK te hasonlítasz-e rá, pedig halvány fogalmunk nincs hogy nézel ki. Igen, biztosan hasonlítasz rá, aha...

Plusz nem hinném, hogy egy max 12 éves lány pont egy ismert színésznő hasonmása lenne, aki jópár évvel idősebb tőle.

2014. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Szövegértés 1-es.

Hol kérdeztem én azt hogy szerintetek hasonlítok-e rá?Azt kérdeztem,hogy szerintetek szép-e Shakira és ezt azért kérdezem mert hasonlítok rá.Ha ennyire tudni akarod,rengeteg ember megjegyezte hogy sok a hasonlóság.15 éves vagyok.

Uram irgalmazz...

2014. aug. 17. 12:39
 10/25 anonim válasza:
47%

Hát, valószínűleg hazudtak neked.

A hajad, a magasság, valószínűleg az alkat nem hasonlít, de a SZÁD az igen, ja és a szemed. Hát nem semmi. Tuti az ikertestvéred.

2014. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!