Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb lányok (nálam a 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb lányok (nálam a 22 feletti korosztály) is a kor (náluk idősebb), kinézet, pénz és külsőségek alapján választ párt magának, vagy ezektől függetlenük csak simán a belső értékek alapján?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert van egy lány aki pár évvel idősebb nálam, tetszik nekem, bejön az egész "lénye", úgy ahogy van, jól is néz ki meg okos is.
2014. aug. 17. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Hát ha egy huszonéves lányra ilyet mondasz, hogy idősebb lány, akkor nemhogy esélyed nem lesz nála, de szerintem meg is gyilkol.
2014. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

nem akarlak kiábrándítani, de senki sem csak és kizárólag a belső értékek alapján választ párt magának. de ezeket már elég sok kérdés alatt megvitatták itt.


a külső valamilyen szinten mindenkinek számít, ahogy a mondás is tartja, külső megfog, belső megtart.

a pénz szerintem nem annyira lényeg, legalábbis én nem ezt szoktam nézni, ha ismerkedem.


a kor kapcsán pedig: én ismerek olyan egyetemista csajt, akinek középiskolás barátja van, szóval nem lehetetlen, csak elég ritka. nem tudom, mennyi az a pár év köztetek. teljesen egyénfüggő, hogy valakinek ez mennyire számít. nekem mondjuk, ha velem egykorú, akkor még oké, de fiatalabbal nem szeretnék ismerkedni úgy.


23L

2014. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Mert mi van akkor, ha kizárólag belső tulajdonságok alapján választ? Akkor sincs több esélyed, akkor valószínűleg egy családcentrikus, a közeljövőben házasságot és gyerekeket tervező férfit szeretne maga mellé.
2014. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

2. vagyok. miért pontoztatok le? semmi bántót nem mondtam a kérdezőnek, a korombeli lányok véleményére volt kíváncsi...

na mindegy, itt is csak az a jó, ha mindig azt írod, amit a kérdező hallani akar -.-


(a 3. válaszolónak igaza van)

2014. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, a csaj 24 vagy 25, pontosan nemtudom már, csak azt tudom, hogy szimpatikusnak tűntem neki, eltudott velem beszélgetni, meg én is vele, nem tartom magam csúnyának sem.
2014. aug. 17. 14:18
 6/15 anonim ***** válasza:
13%

4: Én mindenkit lepontozok mert ilyen ez az oldal, hogy megtehetem következmények nélkül.


Kérdező: Nehogy azt hidd, hogy a 22 feletti lányok annyival másabbak lennének a korodbélieknél... Náluk is a pénz számít és az, hogy nézz ki valahogy. A többi le van szarva. 30 felett pedig a pénz számít és hogy valamilyen szinten fel tudd nevelni a gyerekét.


26/F

2014. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ismerem már amugy 2 éve, csak ritkán találkozunk, gondolkoztam azon, hogy hogyan reagálna ha megkérdezném tőle, hogy "lehetne-e köztünk valami?".

Nem tudom, hogy benne lenne-e.

2014. aug. 17. 14:55
 8/15 A kérdező kommentje:

6-os.

Azt hittem hogy vannak kivételek, egy kettő aki a belső értékeket is figyelembe veszi a kinézeten kívül.

2014. aug. 17. 14:56
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
8: Nyilván van kivétel, de azok engem jó messzire elkerültek eddig. Anyámon kívül ráadásul a család is tele van ilyenekkel.
2014. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

6os, te erre vered akkor? grat. :D nagyon érett vagy 26 éves létedre.

mondjuk, a nyilatkozataid alapján, nem csodálom, hogy nincs barátnőd. nem feltétlenül azért nem akar veled valaki ismerkedni, mert nem vagy kőgazdag... ez mindig olyan jó kifogás, és akkor le lehet r***ncozni minden csajt, aki kikosarazott. mondjál még hülyeségeket a kérdezőnek, főleg úgy, hogy nem is ismered a lányt, akiről ő beszél.


kérdező, te pedig, ha ritkán találkoztok, akkor próbálj ezen változtatni, összefutni vele, megkérdezni, hogy nincs-e kedve vmi közös programhoz (te tudod, h miket szeret, mi jöhetne szóba nála), vagy csak beülni valahova dumálni. és ha ilyenkor minden oké, és úgy érzed, akkor mondhatod neki, hogy te többet szeretnél, mint haverság/barátság.

és ne legyél pesszimista, mindenki (jó, nem az agyatlan plázap***ák) figyelembe veszi a belső értékeket IS, de egyébként sem írtad sehol, hogy te csúnyának tartanád magad vagy bármi mást, ami miatt aggaszthatna, hogy a külsőd akadályoz.


igen, kérek erre is egy negatívot, akinek ez a boldogsága. :)

2014. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!