Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem tudom elfelejteni őt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom elfelejteni őt, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már lemondtam róla, hogy valaha együtt leszünk. Beláttam, hogy neki nagyobbak voltak az elvárásai, amiket én nem tudok neki teljesíteni. De majdnem minden nap látom és nagyon sokszor keres, ezért nem megy a felejtés. Szerinte nem illenénk össze, de nem is nagyon keres magának társat, azt mondja még nem talált olyan személyt, aki imponálna neki. Próbáltam másik lánnyal megtalálni a boldogságot, de rövid kapcsolataim alatt is mindig csak ő járt a fejemben. Más ötlet? Láttam, hogy ide sokan felrakják a problémáikat, hátha valaki tudna segíteni.

2014. aug. 17. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

még nem talált olyan személyt, aki imponálna neki.


Ez az a nő, aki konkrétan kitartót keres és a finomított verzióban nyomta a szöveget neked. Szerintem ha erre gondolsz, olyan gyorsan megy majd a felejtés, hogy magadon is csodálkozni fogsz:D

2014. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz eset... Valahogy irányíts rá az agyad vagy nem tudom. Ha szeretnél nekem mesélni egy kicsit, szívesen segítek, sokat nem ígérek, de több a semminél.

18/L

2014. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ha tényleg abszolút semmi esélyed már nála akkor kár a gőzért.szakitsd meg minden kapcsolatod vele.kerüld a társaságát meg minden.nem lesz könnyű de másképp sose tudod elfelejteni.keress más valakit:)
2014. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a társaságát nem tudom kerülni, mert nem olyan a helyzet, hogy ezt megengedné.
2014. aug. 17. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ha valakit illetve a társaságot ki akarsz kerülni, azt nem tudod. Meg mi az, hogy nem engedik? Ugyan, simán mindenkit le lehet pattintani, csak akarni kell.
2014. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó és ha összeköt minket egy munka? Akkor már nem könnyű.
2014. aug. 17. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!