Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval,jó barátok lettünk. Egy idő után rájöttem,hogy teljesen beleszerettem. Zenekarban játszik,így elég sokszor találkoztam vele fellépések után.Egyre jobban megismertem,nagyon jól éreztem magam vele,volt,hogy elvitt vacsorázni is. Amikor nem beszéltem vele 2 hete,írtam neki egy üzenetet,amiben leírtam neki mindent , hogy hogyan érzek iránta.Sajnos elutasított én pedig azóta teljesen összetörtem,csak rá tudok gondolni. Hogyan tudnám elfelejteni,segítsetek!

2014. aug. 16. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Alkohol, kemény-drog, gyógyszerek,... csak hogy jó példával járjak elő.


Amúgy majd az idő megoldja, ne aggódj.:) Sportolj, járj szórakozni, menj mindenféle programra.

2014. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!