Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csajt visszautasít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajt visszautasít egy fiú, akkor később még tetszhet neki a lány, ha egyébként sem csúnya?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem, mert visszautasítottak, hanem azért, mert a fiúknál (mivel lány vagyok) az a tapasztalatom, hogy akit én egyszer visszautasítok... valamikor rádöbbenek, hogy nem biztos, hogy jó ötlet volt nemet mondani neki. De nem tudom, hogy ez a fiúknál hogy van :)) Tapasztalat, vélemény?
2014. febr. 23. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire van szexhiánya.
2014. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a lány nem csúnya akkor igen van esély hogy rádöbbenek arra hogy nem kelett volna (Nem azért hogy kihasználjam félre ne értsd meg tudom szemétség részemről hogy a külsőt nézem először) Hogyha megváltozik a csaj kicsit akkor lehet hogy megbánom mert felőlem lehet egy bombázó hogyha idegesítő természetű akkor nem fog menni a dolog és nem fogom bánni a döntésem.
2014. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen sajnos 2éve történt de teljesen megbántam, hogy visszautasítottam a lányt.Nem rég írtam neki facebookon, de már késő lekoptatott mert már van barátja.Nem is értem, hogy miért utasítottam vissza szerintem fullos és szerettem volna jobban megismerni, de már késő:/ 16/F
2014. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!