Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

szép vagyok, fiatal, értelmes, jó humorú, stb.

mi kell még?

(nem akarok itt ismerkedni, nem kell privát üzenet)


2014. aug. 17. 21:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nem is vártam sok értelmes választ. csak panaszkodok)
2014. aug. 17. 21:46
 12/19 anonim ***** válasza:
Szegényke.. :(
2014. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

okés de erre nem is tudunk sajna....

1001 oka lehet.

2014. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
igaz. hülye kérdés. akkor azt mondjátok meg hogy mi a fene kell nektek drága férfiak. nem értem. teljesen elkeseredettek válaszát akiknek mindegy csak nő legyen nem várom. sem sablonos szövegeket
2014. aug. 17. 21:50
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem speciál egy olyan társ kell, akinek nem csak a pénz és a látszat fontos, (látszat: legyünk 0-24-ben trendik, és az a legfontosabb hogy másoknak mi a véleménye, szóval ilyen szar megjátszós divat pár) és lehessen vele minden témában nyíltan beszélgetni.

Meg a többi alap dolog.

2014. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15 ez sablonos szöveg. minden ilyesmi meg van bennem. és mégsem jó. megbízható, szerető, megértő. talán kicsit bizalmatlan és kötekvő vagyok. de amúgy egész elviselhető
2014. aug. 17. 22:01
 17/19 ASOT ***** válasza:

Hogy telnek a napjaid? Hol várod h összejöhessen a dolog?

Figyelsz e másokat? Reagálsz e mások megnyilvánulásaira?

Hanyat kapva sietsz haza füled farkad behúzva, fapofival?

2014. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nem jarok fapofaval. nyitott vagyok es sokat mosolygok. es eredmeny? semmi((
2014. aug. 17. 22:24
 19/19 ASOT ***** válasza:

De azt észrevetted már, hogy tetszettél férfiaknak? Vagy nem figyelt még rád fel senki?

Szerinted volt esetleg valaki aki nem mert odamenni?


Vagy úgy érzed, hogy tudomást sem vesznek rólad? ---> amennyiben ez áll fent, akkor valami hiba a viselkedésedben van, illetve a külső megnyilvánulásaidban, vagy a külsőddel van probléma amit nem is gondolsz. De jelenleg csak tippelni lehet.


Vagy nagyon rossz környéken laksz, illetve rossz helyen próbálkozol.


több alternatíva nincs!

2014. aug. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!