Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Együtt lenni életetek végéig olyannal, akihez nem vonzódtok, vagy inkább egyedül maradni örökre, mert nem találtatok olyat, akit tényleg szeretni tudtok?
2014. aug. 17. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:

második, jaj de önzetlen vagyok

de tényleg, az elsőben se neki, se nekem nem lenne jó

2014. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyedül
2014. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem jó egyedül lenni:) jól érzem magam így. Egy párkapcsolat csak bonyolít mindent. Inkább lesz 2 kutyám :DD

L

2014. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2014. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha csak ez a kettő lehetőség van, akkor egyedül
2014. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

együtt lenni életem végéig olyannal, akihez nem vonzódok, ha azért szeretem, ő is engem és jól megvagyunk, csak a vonzalom nincs meg

igaz, akkor inkább csak baráti a kapcsolat, de attól még lehet boldogan együtt élni

ha viszont ez sincs meg, akkor mindenképp a 2-at választanám

nem fogok szenvedni vki mellet csak azért, hogy ne legyek egyedül

2014. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6.-al egyet értek.
2014. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyedül soha! én most nagyon magányos vagyok, és a világ egyik legrosszabb érzése! ennél bármi csak jobb lehet!
2014. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!