Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ha van 2 srác is aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha van 2 srác is aki tetszik nektek vagy mindkettő próbálkozik nálatok és mindkettő be is jön nagyjából egyformán de az egyik tele van pénzzel másik pedig kevésbé akkor melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez nem eleg tulajdonsag
2014. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt a provokáló kérdést
2014. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne a pénz döntse már el,hanem a személyiség.Am moderátor,a provokáló kérdés miatt.
2014. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1. Ez trollkérdés/shit-teszt.

2. Azt választom, aki jobban tetszik, vagy valamelyik tulajdonsága jobb. A pénz NEM egy ilyen tulajdonságnak számít!

2014. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, h nekem mennyi pénzem van! Szerintem te még nem vagy olyan idős, hogy saját lakáson meg ilyeneken kelljen gondolkoznod ( ha igen akkor ésszel válassz.::P érted mire gondolok..) ha gazdag vagy te is, akkor nem lesz rossz érzés hogy Ő mindent megengedhet magának, mert TE is megengedheted! De ha nem vagy olyan gazdag, akkor előbb utóbb lehet h kicsit fogod majd szégyelni magad amikor Ő sokat költekezik, Te meg nem teheted meg. Meg teljesen más az életszemlélet ha te szegényebb vagy. Én ilyenkor még a szegényebbet választanám, mert jobban érezném magam vele. :)
2014. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nice try
2014. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát ha jobban átgondolom akkor inkább a kevésbé pénzes srácot valasztanám, mivel rá nem annyira hajtanak a lányok mint a szegényre. Szóval hűségesebb. De ez nem biztos!
2014. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
az egyiknek annyi a pénze mint neked az IQ-d és az érzelmeid összesen a másik gazdag...hát nem tudom...amelyik jobban illik hozzád...
2014. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6-os: Nem a gazdagot, hanem azt, aki tud helyesen írni, és nem gyűlöli a nőket.
2014. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt amelyik a kedvesebb, emberibb, (ez saját tapasztalat de én úgy vettem észre a gazdagabbak beképzeltek persze nem lehet mindenkit beskatulyázni)és igen ez provokáló kérdés
2014. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!