Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózás? (bőv. Lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás? (bőv. Lenn)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy már több hasonló kérdést tettek fel, de arra, ami engem érdekel, még nem láttam rendes választ (pedig rengeteg ilyen kérdést elolvastam már).

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy a nyelves csóknál pontosan hogyan mozog a nyelv? Tudom, hogy mindenki máshogy csinálja és mindenkivel más csókolózni, de érdekelne, hogy: Nektek mi a "technikátok" a párotokkal vagy hogyan szeretitek? Hogyan mozog közben a nyelvetek?

Előre is köszi az értelmes válaszokat!



2014. aug. 17. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz egyáltalán:) Egyszerűen átdugom a nyelvemet a szájába, maszírozzuk egymásét aztán vissza a saját szájba, aztán megint és így tovább..:) Mag a mozdulat szerintem teljesen mindegy csak lassú és érzéki legyen ^^ (kivéve ha más az "adott helyzet" :D) Lényegében bárhogy lehet mozogni "ebben a sportban" :D
2014. aug. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Valahogy így.....

2014. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket!
2014. aug. 18. 00:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Írjatok még, légyszíves!
2014. aug. 18. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mit irjanak? Ne legyel mar ennyire gyerekes.. Ha megtortenik az elso tudni fogod mit hogy kell.. Osztonosen jon hidd el.
2014. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nem gyerekes szerintem, ha kíváncsi vagyok arra, hogy közben ki hogyan mozgatja a nyelvét.
2014. aug. 19. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!