Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvert az apja, most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert az apja, most mit tegyek? (Többi lenn. )

Figyelt kérdés

Nos.. bele is kezdek a történetbe. A barátnőm, és én is 16 évesek vagyunk, és nagyon szeretjük egymást. Az ő családja, meglehetősen gazdag, én... olyan átlagosnak mondhatom magam.

Az egyik nap bemutatott a családjának, az édesanyja elég rendes volt, örült nekünk, stb.. De az apja.. Katona, és eléggé szigorú.. Mivel katonai iskolába járok, sportos vagyok, egészséges, stb... gondoltuk, hogy hát-ha így.. előnyösebb. Bemutatkoztam, elbeszélgettünk, és látszólag úgy ahogy befogadott. Aznap este náluk aludtam, de az apja, még hajnal 2-kor is bejött ellenőrizni minket.. Eléggé irritáló volt. Aztán, másnap reggel, felébredtünk, hogy elmennek a szülők. Kimentünk, ittunk egy kakaót, félórát beszélgettünk,nevetgéltünk, aztán végülis arra került a sor, hogy az ágyban kötöttünk ki. Körülbelül az aktus felénél tarthattunk, mikor éreztem,hogy valaki beletúr a hajamba.. először azt hittem, hogy a b.nőm az, de miután egy erős férfi kéz felrántotta a fejemet, (Csoda,hogy nem tört el a nyakam..) és nem tudom,hogy hogy , de a falhoz csapott, és elkezdett ütlegelni, én csak védekeztem, meg kicsit odébb löktem, nem akartam vissza ütni, ezért ez ment még legalább 2 percig, közbe a b.nőm kiszaladt köntösben, és végül a szomszéddal vissza térve, leszedték rólam az apját.. Gyorsan felöltöztem, stb.. Ez ma történt.. Azóta voltam a kórházban is, eltört az orrom, és kissebb, nagyobb zúzódások vannak az oldalamon. Szerintetek mit tegyek? A b.nőm kérte,hogy ne jelentsem fel, de azért még is.. Ha most nem jelentem fel, akkor máskor is megteheti, nem? Kérlek titeket, adjatok tanácsot. 16|F


2014. aug. 14. 14:46
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
te tudod megéri e összevissza ver de cserébe dughatod a lányát... katonai alku
2014. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
60%

VÁÁÁÁÁÁÁÁ!!

Ez nagyon durva, várj még írok csak felfogom...

Azt a mindenit, nem semmi :OO

2014. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
58%

Annak az álszent, mocskos képmutató egyháznak van valami igaza. Ha például most betartottad volna, hogy házasság előtt nincs szex, jól is jártál volna és boldog lehetnél.


Igazából 18 év alattiak vagytok, a szülők mondják meg, mi legyen. Nem tudom, erről esett-e szó korábban, hogy ezt nem szeretnék, ha meglátnák.


De majd az utánam írok leírják, hogy ők mit csinálnának az apjával és elmondják majd mindennek a szokásos módon, ahogy itt megszokhattuk, ezt én nem teszem.

2014. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

bár ez nem normális, de nem tenne túl jót a kapcsolatnak ha feljelentenéd az apját

nyilván a lánynak is meg van erről a véleménye és csak beszélnek az apjával

nem kell úgy tenned mintha semmi se történt volna, de inkább ne jelentsd fel, csak közöld hogy ha még egyszer bármi hasonló történne, első dolgod lesz

2014. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem kötötték ki, hogy nem szexelhetünk az ő házukban, sőt semmit sem kötöttek ki, csak annyit, hogy ha elemgyünk, az én felelősségem rá "vigyázni". Én természetesen, ha nem mondják, akkor is tudom. De ennyi, smároltunk már előttük is, és akkor sem volt gond. De,ha tudtam volna, hogy ez lesz, inkább... hát...
2014. aug. 14. 14:52
 6/32 anonim ***** válasza:
39%
Erősebb kutya b*szik. Na így jár a 16 éves kis taknyos aki megreszeli az erősebb kutya lányát :D Én feljelenteném a köcsögöt...vagy legközelebb nálam gabalyodnék össze a csajjal és videót küldenék róla faternak :D
2014. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
a szülők előtt nem merült fel a téma? Mert akkor még hagyhattátok volna egy darabig. Viszonylag mákod volt, hogy megúsztad ennyi veréssel. Sztem az apja részéről is érthető, ha csak pár órája mutattak be téged neki, de máris azon kap, hogy dugod a lányát.
2014. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
64%

Várd meg,amíg egyszer ő szexszel a másik szobában és játszd el ugyanezt,vagy osonj oda,adj egy finom tocit neki és mondd,hogy "Nnnnnnem szabad!" :D


Komolyra fordítva a szót,szerintem ha együtt akarsz lenni a lánnyal,ne jelentsd fel.

De azért legyenek meg az orvosi látleletek,mert ha pl. el akarna tiltani tőle,akkor ezt felhozhatod.

2014. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel!
2014. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
ez van ha 16 éves csajokat töcskölsz. amúgy kommandós kúszásba ment be hogy nem vetted észre? vagy visítottál szex közben és nem hallottad hogy nyílik az ajtó?
2014. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!