Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért számít az, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít az, hogy milyen a külsőnk? 13/L

Figyelt kérdés

Nekem valaki azt mondta,hogy szép vagyok,aranyos,cuki a mosolyom..Más meg azt,hogy csúnya vagyok,ha szebb leszek írjak rá stb-stb..

De szerintem az se szép akinek babaarca van,meg az sem szép akinek tele van az arca pattanásokkal..az a szép akinek selymes az arca de 1-2 pattanás van az arcán,vannak krémek kenőcsök használja azt és használni fog/én például arcszeszt használok naponta 2-szer kenek az arcomra és segít,meg arcradírt stb-stb/



2014. aug. 18. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Lesz még rajtad pattanás bőven...
2014. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél ismerkedni, írj!
2014. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne stresszelj ezen, még nagyon fiatal vagy, rengeteget fogsz változni! Gyökerekkel meg ne foglalkozz! Mi az, hogy ha szebb leszel, írj rá? Tuti hogy is szép vagy, akinek meg nem tetszel, bekaphatja! A külső egyébként sem minden, sőt! Majd rájössz :)
2014. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"ha szebb leszek írjak rá"

Volt barátom írta nekem...Hülye mint a seggem,várjunk még a seggem is okosabb nála :D xDD

Én elfogadom magam olyannak,amilyen vagyok

Akinek nem tetszem az ne nézzen rám,akinek pedig tetszem az nézzem rám és szólítson le:PP

2014. aug. 18. 09:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom,nekem ebből az jön le,hogy tisztába vagy te magaddal,és te tudod magadról,hogy szép vagy!!

Viszont ha azt hiszed,hogy 13 évesen megkaptad a hideget,és ezután a meleg jön,akkor tévedsz!!

Gondolom most mész majd 8.ba!

7.be engem is értek a sértések,elég rosszul viseltem!

Aztán eltelt egy nyár,jött a 8.,és én csak lestem! És nagyon rossz volt,amikor mindenki leszólt,meg folyton piszkáltak!

Szóval kitartás,jövőre jön a neheze! :)Aztán még egy 5 év,és akkor elérsz oda,hogy számít a külső,de nem az alapján ítélnek! :)

2014. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most megyek 7.be év vesztes vagyok:)
2014. aug. 18. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt azért számít, mert te sem veszed meg a rohadt paradicsomot a teszkóban...

és gondolom te sem egy csúnya fiút szeretnél magad mellé.

Másrészt pedig mindenféle méregdrága kencék helyett használj egyszerű háziszappant a mosakodáshoz, az szárítja a bőrt.

Max púdert még.

29/F

2014. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na látod én is ezt mondom, nem értem miért csúfoltok ti lányok minket fiúkat, hogy rondák vagyunk, ti sem vagytok tökléetesek külsőre...
2014. aug. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!