Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szex közben a lány van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex közben a lány van felül akkor neki mit kell csinálnia?

Figyelt kérdés
mivel kell többet mintha alul leenne ? bocsánat hülye kérdés de tapasztalatlan vagyok nagyon kérlek segítsetek és ne hülyüljétek el a választ :)köszi előre is :))
2014. aug. 18. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Lovagolni
2014. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
darab fa :)
2014. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.:)
2014. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2014. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Aztán érted még a mi faszik vagyunk a szarok az ágyban nem ?
2014. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt most komolyan kérdezted, akkor inkább ne szexelj!
2014. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Paprikás krumplit kolbásszal. Az jó lesz
2014. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én úgy szoktam hogy beleülök,mozgok föl-le,utána előre hajolok, ugy hogy a melleim majdnem az arcához érnek,és akkor is mozgok,kicsit kacérosan/kacérul(nemtudom melyik a helyes),ő közben fogja a fenekem. Ha egyszerre akarunk elélvezni akkor pedig teljesen beleülök,ő pedig lök rajta még egyet,eléri (gonolom)a G-pontot,és lassan el is élvezekk. De nyugalom! Hogyha normális barátod van,akkor az elején segít neked mozogni,mondja mit hogyan csinálj,aztán egy idővel te már tudni fogod hogy mit szeret és mit nem. :)
2015. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!