Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Tényleg minden...

Miért van ez? Tényleg minden átlagon felül értelmes pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Általában az átlagnál okosabb, intelligensebb pasik vagy gyikok, vagy nem képsesk a normális emberi komunikációra, kirekesztődnek a környező baráti körökből, és ők lesznek a tipikus Hollywood filmjeiben gyakran látott lúzerek.


Ezzel szemben a nőkre ez általában egyáltalán nem igaz.



2014. jún. 14. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mennyire általános, de rám nagyon igaz. Mondjuk emberi kommunikációra képes vagyok, de a többi stimmel.
2014. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom nem kellene általánosítani, sem válogatni annyira. Minden nemnek megvannak a hibái, senki sem tökéletes. Te talán tökéletesnek tartod magad kérdező?
2014. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
csak az marad normális aki iszik... hát egy darabig kilehet bírni piával. bár sztme inkább az átlag ember a gyík ;)
2014. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Csak mert a hoolywoodi filmekben így van, attól ez még nem igaz. Az én ismerősi körömben is vannak ilyenek, de hatalmas partyarcok.
2014. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Ez baromság.. általánosítás, átlagnál okosabb pasik is lehetnek helyesek vagy lehetnek "nagy dumások"...
2014. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Khm... Kikérem magamnak! Ez nem igaz. Aztán ki tudja lehet, hogy akik ide írnak like me, csak az egoista kategóriába tartoznak. :)
2014. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ez hülyeség :) én is intelligens vagyok mégse vagyok ilyen meg még sok más ilyen férfit is ismerek
2014. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
igen, és ők lesznek a te főnökeid :)
2014. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is intelligensebb vagyok az átlagnál, legfeljebb egy kicsit a beszéddel van gondom néha-néha, amikor már tényleg nem tudom mit válaszoljak valakinek, de amúgy elvagyok...

Sőt sulimból ismerek szabályos zseniket és ők a legkisebb gond nélkül elbeszélgetnek veled (akármilyen nyelven) akármiről, úgy, hogy csak néznél. És nem érzed azt, hogy száraz adatokat rágnak a szádba.

2014. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tény h mindenkinek vannak hibái.

Ha túlzottan általánositottam, s ezzel megbántottam valakit, akkor attól bocsánatot kérek.


Egyszerűen csak túl sok ilyen sráccal találkoztam már. S mikor látom h a hülye izomagyak akiknek néha fogalmuk sincs arról h mit fognak kezdeni magukkal miután elvégezték a sulit (márha sikerül nekik) a nagyarcok.

2014. jún. 14. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!