Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt itt a legviccesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt itt a legviccesebb ember, akivel leveleztél?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 22:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Volt egy, aki mintha normális és vicces is lett volna... aztán frigid pitsának nevezett, amikor kiderült, hogy szűz vagyok, mert biztos valami baj van velem -.-

Ha magára ismerne, akkor puszi a pasim mellől.

2014. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig Dowd írta a legviccesebb történeteket. :-)
2014. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A legviccesebb egy lány, nevet nem írnék, de imádom a humorát. A legröhejesebb pedig, emlékeim szerint, az, aki megkérdezte, hogy az előző fiókomnál hogyan jött ki a 93%-os arány és elhitte, hogy regisztrációkor kitöltettek velem egy tesztet, amin 7 pontot vesztettem...
2014. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#10: Hát, Őzike, ez talán még mindig jobb eset, mint amikor esélyt adnál egy önbizalomhiányos, "jajrámsenéznekapasik" típusú csajnak is, és hónapokon keresztült normálisan beszélsz vele, azt hiszed, hogy már bízik benned, és nincs veled semmi baja, aztán meg mikor elhívod nyilvános helyre egy beszélgetésre, akkor eltűnik, mint szürke szamár a ködben, vagy közli, hogy nem akar többé beszélni veled. Meglepő (vagy nem), de nem mulatságos. És hány ilyen van itt, te jó ég. Én örültem volna, ha vicces emberekkel futok itt össze, mert szeretek hülyülni, de inkább csak keserűséget szedtem össze, mondjuk azon még jót is röhögnék, ha nekem azt írná valaki, hogy miért nem szerettem azonnal bele. :)
2014. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

#15

Nem vitatom, ez tényleg sokkal rosszabb. Az én helyzetemen én is csak nevettem, nem vettem komolyan. :)

Engem is bánt az, ha valaki szó nélkül eltűnik. Legalább azt mondaná, hogy bocsi, nem vagy szimpatikus, nem akarok veled beszélni.

Már az is rossz érzéssel tölt el, ha már az első beszélgetés alkalmával úgy eltűnik, hogy nyomát sem látom. Akkor el sem merem képzelni milyen az, ha ez hónapok után történik.

2014. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#16


Az a legrosszabb, amikor lelépnek. :/ Pedig nem haragudnék meg, ha közli tisztán, hogy nem akar semmit.


Meglepő módon velem szeretnek levelezni az itteni lányok. Aki nem lépett le a fent említett módon, az minimum a barátom lett. :)

2014. aug. 18. 23:23
 17/19 anonim ***** válasza:

#17

Ha nem lépsz le, akkor minden oké. Úgy könnyen szövődhetnek barátságok is. :)

Jó, volt egy olyan eset velem, hogy kb. 5 hónap után mondja: "Bocsi, Te nem. Néhány Gyakorissal megszakítom a kapcsolatot és te is benne vagy." Én meg állok és nézek, hogy miért? Én azt hittem eddig jól megvoltunk.

Na, mindegy, nem szívesen beszélek erről.

Meg nem is szeretném, hogy azt higgyétek, hogy én itt sajnáltatom magam, mert nem ez a célom és nem is szeretném. :)

2014. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#16: Hát nem kellemes érzés. Amúgy nyilván sokszor nem az az oka az eltűnésnek, hogy nem tartanak téged szimpatikusnak, csak van, amikor tényleg összejön minden, és kb. semmire sincs időd. Valahol ezt még meg is értem, nekem is volt olyan, hogy majdnem összecsaptak a fejem fölött a hullámok, annyi minden zúdult a nyakamba, pedig rendszerint nem vagyok az a halogatós típus. Viszont az elég gáz (és a másikat minősíti), ha te mondjuk kinyilvánítod az érzéseidet, és szeretnéd személyesen megismerni a másikat, erre ő egy kulturált "bocs, de nem" helyett annyit tesz, hogy szó nélkül lelép, vagy közli, hogy nem akar veled többé beszélni.
2014. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#19

Ha sok munkája, dolga van, akkor azt is mondja meg. Nem sértődök meg és legalább tudom, hogy miért tűnt el.

Ha csúnya, ha nem szimpatikus, ha bolond vagyok, ha nem tetszik neki, ahogyan írok, azt is, mindent! :) Persze, ezeket sem fél év után.

2014. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!