Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok hány évesen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hány évesen, vagy mennyi idő ismeretség után jönnek rá hogy, többet ér egy értelmes pasi aki vicces, kedves, mint sem a többi ember?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit amikor megismertem, olyan jófej volt, kis aranyos, vicces kedves. Aztán még jobban megismertem, továbbra is jófej vicces kedves volt. Egyszer aztán elkezdett lefele süllyedni, minden héten ivászat, buli a haverokkal, szex vakulásig, tehát ugyanazt mint a többi ember Magyarországon...inkább ezt választja mintsem engem, meg a kedvességem, romantikám stb.

2014. aug. 14. 01:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
te uncsi vagy a buli haverok meg izgi főleg fiatalon biztos nem fog otthon ülni veled és krumplit pucolni majd ráér vele ha már idősebb lesz :)
2014. aug. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
V.Cs.?
2014. aug. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

én is szoktam inni, meg bulizni, de pont ezért hogy mindenki ribänc lesz idővel :S A buliban is ülök a széken csatt részegen, és a lányok jönnek oda hogy csináljam fel őket...ilyeneket tarkón ütném :\


én nem viszonyulás, meg viselkedés miatt vagyok más mint a többi ember, pusztán annyiban, hogy a szívem nagyobb mint bárkié és szinte lehetetlen szét törni.

Ez a lány is ha nem ír rám, megfájdul a szívem, de sose adom fel. Én mindig ugyanolyan jókedvvel írok rá, vagy ha találkozok vele nagyon jó a kedvem.

2014. aug. 14. 01:30
 4/11 A kérdező kommentje:
én nevem, és a lányé sem v. cs. :P
2014. aug. 14. 01:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de egyet kell értenem az első írásának az első felével.
2014. aug. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez a baj.:..
2014. aug. 14. 01:45
 7/11 A kérdező kommentje:

jah én 19 évesen olyan fiatal még? van aki még 30 évesen is az, de ebbe inkább ne menjünk bele... Talán még csak gyerek, és követi a médiát, és rossz irányba változik...

Az jobban hatással van rá mint én.

2014. aug. 14. 01:46
 8/11 anonim ***** válasza:

De aranyooos, én értékelnélek :D

Bár a romantikától olykor kiráz a hideg, de a vicces rész az jó. :D

2014. aug. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem lehet, hogy valami történt vele, ami miatt az ivászathoz és a bulikhoz fordult? Rengeteg olyan ember van, aki mondjuk szülői háttér vagy csak szimplán valakinek az elvesztése miatt lesz ilyen.
2014. aug. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál, hogy szimplán csak nem vonzódik hozzád, nem vagy az esete?
2014. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!