Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért jöttek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért jöttek be mindig is jobban, a lányosabb fiúk? Ryan Gosling, és még sok más híres férfi színész

Figyelt kérdés

Én nem tartozom az ilyen kifinomultabb emberek közé, de azt vettem észre hogy egyetemisták és főiskolások körében nem népszerű a kigyúrt, nagy golyó vállú test sportos megjelenéssel.

Akiket látok 23-26 éves fiatal nőket, sokuknak ilyen brókeres külsejű barátja van

[link]


2014. aug. 18. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akit linkeltél, az nem lányos, hanem gazdag és igényes. Az izompacsirták legfeljebb hasonlóan izmos, kondis lányoknak jönnek be.
2014. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem lányosak és nekem is bejön :)
2014. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szexi.

17/l

2014. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
mai világban már a justin bieberes kisköcsögök jönnek be sokaknak...a gyuros gyerekeknek leáldozott.pénzed van te vagy a szuper férfi.(gyurok és nincs csajom 7 honapja)
2014. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egy fiú legyen férfi!

18/L

2014. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
mert a képen látható személy pl. sármos és szexi!
2014. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy miért hiszitek azt, hogy a gyúrás mindent megold.



Amúgy a képen szereplo férfi abszolút nem lányos..

2014. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azt azért tegyük hozzá, Ma 10-ből 6 nő aki átlagos, ugyanúgy vágyna egy ilyen öltönyös srácra, mint ahogy mi férfiak egy színésznőre reménytelenül.

Tehát azért még mindig csak a valóban gazdag réteg, illetve a magas végzettségűek között mászkálnak ilyenek, és általában ezekhez mérten választanak maguknak társat

2014. aug. 18. 22:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
azért ácsi.. egy színészno meg egy oltony kozott ám hatalmas kulombség van O.o. Egyiket megveszem..
2014. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

7es

Talán mert mindenki számára elérhető lenne egy izmos, szuperhőshöz hasonlító test, mégsem élnek vele sokan nagy százalékban.

Egy öltönyt bárki fel tud venni bőr cipővel, csak jó összeállítás kell.

2014. aug. 18. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!