Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleménye a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleménye a nőknek arról, ha egy fiú elviszi az anyját nyaralni, azaz csak vele megy?

Figyelt kérdés
Lenézitek, vagy röhejesnek tartjátok?
2014. aug. 12. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyjával ketten? Miért ne mehetnének, ha jó a viszonyuk?
2014. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. :)
2014. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen mert már találkoztam olyanokkal akik szerint ez úgymond ciki. És a 20 felettiekről beszélek.


Mert úgy voltam vele , hogy anyám megérdemelte, h elvigyem. Dehát persze ez részlet.

2014. aug. 12. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért nem nézem le mert van az ismeretségemben ilyen Anya-Fiúgyermek kapcsolat, a nő egy 40 feletti magára adó karcsú fekete hajú nő, és egy sportos vagány srác, ránézésre olyanok mintha párt alkotnának.
2014. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves gesztus :) Miért lenne röhejes? Én kinőttem már abból a korból, hogy cikinek tartsam a szüleimet.
2014. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs ebben semmi ciki. Mi is beszéltünk róla anyámmal, hogy kimegyünk pár napra valahova ketten vagy hárman húgommal, akkor egy fiú miért ne mehetne az anyjával ketten?
2014. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne, ki szerint ciki, a lényeg, hogy ti jól érezzétek magatokat, ha megadhatod neki ezt, akkor használd ki. Én is elvinném anyukámat nyaralni, ha lenne pénzem, ő is megérdemli.
2014. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem nő vagyok, de épp lesz***artam ki mit gondol erről. Szintén így voltam vele, hogy anyámnak nagyon sokmindent köszönhettem, és úgy voltam ezzel, hogy megérdemel egy nyaralást.


Nyugi akik ezt cikinek tartják azok még éretlenek.

2014. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez megnyugtató :)
2014. aug. 12. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!