Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mondotok véleményt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mondotok véleményt?

Figyelt kérdés

17 éves, 175 cm magas, 62 kg vagyok. Derékig érő, picit hullámos, barna hajam van, barna szemem. 85C-s melltartót hordok. Nem vagyok gyönyörű, de viszonylag szép arcom van szerintem.

Jól tanulok, 10 éve kitűnő vagyok. Szeretek olvasni, filmeket/sorozatokat nézni, zenét hallgatni, énekelni, főzni, sütni. 10 éves korom óta komolyabban futok, többször voltam maratonon, félmaratonon. Szeretek még biciklizni, röplabdázni, floorballozni.


Kedves, barátságos igyekszem lenni mindenkivel. Megértő vagyok, szívesen meghallgatom mások gondját-baját. Ugyanakkor makacs és néha hisztis tudok lenni. Imádok hülyéskedni, bulizni, élvezni az életet a barátaimmal.


2014. aug. 18. 22:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenél.
2014. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
főzés sütés hmmm.
2014. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
talán egy kép?
2014. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Semmi gond ezzel. Biztos van mélyebb réteg is, mert ez kb az, amit egy randi oldalon is le írnál.

De eddig semmi hiba.

2014. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ne énekelj fülessel a füledben, metrón meg futás közben se csináld
2014. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Őszintén? Vagy ködösítsek? :P
2014. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát így nehéz véleményt mondani de ha még is kéne akkor sznob vagy..te már leírtad magadról a véleményed.mi viszont nem ismerünk ezáltal hogy mondjunk véleményt?
2014. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Egy átlagos 17 éves. Pipa.

19F

2014. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Így leírva kép nélkül megállapítom hogy nagyon szép vagy.
2014. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ilyen lányok hova lettek?:Oo
2014. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!