Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mondotok véleményt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mondotok véleményt?

Figyelt kérdés

17 éves, 175 cm magas, 62 kg vagyok. Derékig érő, picit hullámos, barna hajam van, barna szemem. 85C-s melltartót hordok. Nem vagyok gyönyörű, de viszonylag szép arcom van szerintem.

Jól tanulok, 10 éve kitűnő vagyok. Szeretek olvasni, filmeket/sorozatokat nézni, zenét hallgatni, énekelni, főzni, sütni. 10 éves korom óta komolyabban futok, többször voltam maratonon, félmaratonon. Szeretek még biciklizni, röplabdázni, floorballozni.


Kedves, barátságos igyekszem lenni mindenkivel. Megértő vagyok, szívesen meghallgatom mások gondját-baját. Ugyanakkor makacs és néha hisztis tudok lenni. Imádok hülyéskedni, bulizni, élvezni az életet a barátaimmal.


2014. aug. 18. 22:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A sok perveznek most adtál egy idilli képet,ami alapján elképzelnek,és erre rejszolnak! :d Am egy normálisan kinéző és viselkedő 17 évesnek megfelelő vagy,semmi különleges :)
2014. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ezen leírás alapján elég normális lánynak tűnsz ne törődj a többivel remélem találsz egy hozzád való normális pasit, aki nem csak kihasználni fog és nem csak a külsődre menni...

Ne vegye kedved a sok fiatal az oldalon, mindenhol megtalálhat a szerelem :) sok sikert

24 / f

2014. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Csak épp ezek semmit nem mondanak el a személyiségedről, de még igazán a külsődről sem. Ettől még lehetsz gyönyörű is, meg - bocsánat - ronda is. (Az, hogy szerinted milyen vagy, az egy dolog. Tudod, a szépség szubjektív.)

Tudjuk, hogy szereted a sportot, ezáltal vélhetően jó alakod van, de még ez is kevés, hogy a külsődről véleményt mondjunk.

Filmet nézni és zenét hallgatni százból 99 ember szeret, szóval ez megint nem mondott sokat. Mint ahogy az sem, hogy 10 éve kitűnő vagy. Ettől még lehetsz egy kedves álomnő is, de akár egy gonosz hárpia is.

Összegezve: ez így kevés nagyon ahhoz, hogy bármit megállapítsunk rólad.

2014. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Fura, hogy hamarabb kiderül, mekkora a melled, mint hogy hisztis vagy és életélvező. (Illetve nem is a melled mérete, hanem a melltartódé)
2014. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
küldenél egy képet priviben?
2014. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ez eddig perfect. a 85c melltartó mekkora?
2014. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Kb. ekkora:

[link]

2014. aug. 18. 23:24
 18/19 anonim ***** válasza:
Túl magas vagy.
2014. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jó méret. Talán eggyel (mármint 5tel?) nagyobb mell még jobbá tenne.
2014. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!