Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy darab, sőt hatalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy darab, sőt hatalmas, robosztus fiúként az idősebb nőknél lehetne talán esélyem?

Figyelt kérdés
A korosztályom számára nem vagyok egy ideál,a lányokat ilyen kis alacsony,gizda páwaswagyolo gyerekekkel látom,akiknek helyes,lányos arca van,ezek jönnek be nekik mostanság.Én pedig sajnos olyan vagyok mint egy mammut(már mondták rám párszor),196cm magas és 98kg,nem az a kigyúrt szálkás,hanem robosztusabb testfelépítésem van,nem vagyok kövér mert nincs hasam se,csak tényleg az a nagy darab vállas típus vagyok.Úgy vettem észre,hogy a 30-40 körüli nőknek jobban bejön ez az alkat,de velük ilyen fiatalon mit kezdhetnék,nincs egzisztenciám semmi...
2014. aug. 19. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy az alkat jobban bejön nekik egy dolog. Valószínűleg lenne más, ami miatt nem passzolnátok össze.
2014. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

nem szeretem az ilyen alkató pasikat pedig 40 vagyok !

ez nem a kortól függ !

2014. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nyugi,én sem vagyok kicsi komám,190 cm 102 kg,kisebb has,széles váll,széles hát,izmos kar,nem vagyok lomha sem és tényleg a mostani lányoknak csak a ratyi és nem a férfias kinézet jön be :/
2014. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

":S akkor milyen alkat a nyerő?"


arányos, nem túl magas, átlagos alkat, pici pocak nem gond,

2014. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Arányos,nem túl magas,átlagos...ez alatt mit értesz?

Milyen magas?Mitől arányos?

2014. aug. 19. 13:26
 6/14 anonim ***** válasza:
11%

hmm mivel én 162cm magas vagyok

valahogy túl nagy és magas lenne pl a fentebb irt 190es pasas vagy te !


csak tudod ez a : drágán most csókolózunk vagy dugunk? nem jön be :-)

2014. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 187cm 100kg vagyok, kondizom 13 éves korom óta, 16 vagyok, és eddig csak ilyen alacsony 150-170cms, 40kgs cuki csajokkal voltam, akik közül mind kidobta a páwaswagyolo pasiját amikor elkezdtem velük ismeriedni. Karakter és személyiség kell, nem a testen múlik minden,
2014. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

" Karakter és személyiség kell, nem a testen múlik minden,"


ezzel egyet értek,


ellenben nem tudok mit kezdeni egy nálam majd 40cm magasabb és dupla tömegű pasival

egyszerűen számomra nem izgalmas a pasi, rossz érzés h fölém magasodik és én nőnek és nem kislánynak akarok érezni magam egy pasi mellet !

2014. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csúnya vagy, az lehet a probléma.

Van olyan haverom, aki 192 cm mellé 112 kg, viszont jóképű gyerek, az utcán 10-ből 8-9 lány megnézi

(barátnője is van, majdnem minden lány bepróbálkozik nála akivel valamilyen kapcsolatba kerül...)

2014. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

a normális gondolkodású lányoknak, hidd el, hogy nem a kis gizda páwa gyerek jön be. :D nekem sosem tetszettek. jó, nyilván, ne is a 150 centis 45 kilós lányok között keresgélj, mert látod, van már itt is egy, aki mondta, hogy fóbiája van a magasaktól.

viszont én nem egy alacsony lányt láttam már a környezetemben is magas, nagy termetű srácokkal. általában a lányoknak-nőknek is a náluk nagyobb srácok jönnek be, és manapság egyre több a magasabb lány is.

én mondjuk 180 cm vagyok kb, szóval a hozzád hasonló alkatú srácok jönnek be, nem az alacsony, arányos alkatúak, vagy mit írtak itt korábban. :D


várj valaki korodbelire, biztos, hogy előbb-utóbb találsz olyat, akivel kölcsönös a vonzalom, de ne a plázapi***k közt keresgélj azért:) az idősebb nőket hagyd meg az idősebb férfiaknak.


24L

2014. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!