Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem vonzódom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem vonzódom a saját korosztályomhoz?

Figyelt kérdés
A pasik igen-igen elvárják hogy egy nő legyen nőies. Ugyanakkor ők úgy viselkednek mint egy meleg (már az én korosztályomban de persze van kivétel csak én nem találkoztam vele.) Szóval nekem olyan pasi kellene aki férfi külsőre és belsőre de a saját korosztályomban ilyet nem találok és nem is vonzódom hozzájuk csak a 30-as pasikhoz (akkikel semmiféle kapcsolatom nem lesz és nem is lehet.) Nagyon szeretnék valakit magam mellé mert rossz egyedül. Hol kereshetnék nem beképzelt pasit, akinek nincs ájfonja, V nyakú pólója és vastagabb a karja mint az enyém? 18L
2014. aug. 19. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedj idősebbekkel, ennyi.
2014. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt 31 es vagyok,még b fonom sincs
2014. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én meg 31 vagyok, barátnőm 18, és tökéletes a kapcsolatunk.

Miért ne lehetne neked is?

Ja, és elmondanád, hogy miért vonsz le messzemenő következtetést a telefonmárkából?

2014. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszok.

Nem vonok le következtetést, a szörnyen elfoglalt bátyám életét megkönnyebbíti, de 17-18 évesen nem sok értelme van, csak van mivel menőzni. Azért nem lehet idősebbel mert akiket én kinézek vagy felesége van vagy gyereke úgyhogy sehogy sem jó.

2014. aug. 19. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a te korosztályodban is vannak érettebb, férfiasabb pasik, csak ők meg gyakran szociálisan annyira a perifériára szorulnak, hogy nem találkozol velük.

Én pl. 24 vagyok, és én meg olyan csajt nem találok a nálam fiatalabbak között, akinek nem az ilyen arcoskodó, műmájer tömegzombik tetszenek.

2014. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!