Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy valaki a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
A nőket meg tudom érteni, mert ahhoz a nemhez vonzódnak amelyhez én. Ellenben a férfiakkal akiket nem értek. Van sok nagyon szép nő, de nekik nem jönnek be. Ezzel nem szidni akarom a melegeket csak kíváncsi vagyok rá.
2014. aug. 6. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Ez egy betegség. Kromoszómahiány a neve azt hiszem.
2014. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
0%
Mi se tudjuk kifejteni, hogy miért szeretjük a csajokat :D mert szépek.. gondolom nekik meg a pasik.. bár én már közel se vagyok olyan toleráns gyerek mint te.
2014. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez egy rendellenesség amivel születése óta rendelkezik .
2014. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert így születtünk. Ahogyan Te férfi létedre nem vonzódsz a férfiakhoz, úgy mi férfi létünkre nem tudunk a nőkhöz vonzódni. És ez korántsem csak a testiségről és a szépségről szól. Persze az is nagyon fontos, hogy egy jó testű, jóképű pasink legyen, de talán az érzelmek fontosabbak. Én például szerelmes nem tudnék nőbe lenni, akárhogy próbálkoznék. Ez van, ha már így születtem, ebből a helyzetből hozom ki, amit lehet és nagyon boldogan élek az azonos nemű párommal.


27/F (meleg)

2014. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és sajnálom ha valakit megsértettem vele.
2014. aug. 6. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!