Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy szép nő tudja magáról, hogy szép és hangoztatja is az unszimpatikus, de ha egy kövér nő mondogatja folyton, hogy szerinte ő szexi és kívánatos azt persze meg kell tapsolni?

Figyelt kérdés

Miért elvárás a szép nőktől, hogy szerények legyenek, különben ha nem azok, akkor rájuk sütik, hogy ostoba belépzelt ri-bancok, de ha egy kövér és nő hangoztatja, hogy ő így jó, ahogy van, szexinek és szépnek érzi magát, akkor azért elismerés jár...


Igazságos ez?


2014. aug. 19. 22:57
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
*Nem kövér és nő hanem kövér nő.
2014. aug. 19. 23:00
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Szóval te vékony, szép, unszimpatikus nő vagy?
2014. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
azért ez nem így van egy beképzelt kövér csaj is lehet unszimpatikus a hozzáálláson van a lényeg ha a szép karcsú lány mondja hő szerinte ő szép akkor nem lesz unszimpatikus csak akkor ha ezt lenézően mondja ha egy kövér csaj azt mondja h ő elfogadta h ő így néz ki és ő így érzi jól mahát akkor lesz szimpatikus és nem akkor ha azt hangoztatja h ő milyen gyönyörű mondom ez inkább a hozzáálláson múlik és nem azon h ezt mondja :) :D
2014. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Van benne valami, de én nem tudom elképzelni, hogy ne lenne unszimpatikus akárhogyan is mondja egy szép nő, hogy ő szerinte szép. A szépségkirálynők, meg minden ilyen szépségversenyeken, modellversenyeken a csajok interjúkban mindig eljátszák, hogy ők nem is tudják milyen szépek ("egy ismerős nevezett be") ...valahogy ez az elvárás.
2014. aug. 19. 23:05
 5/36 anonim ***** válasza:
63%

Média, kérdező, média. Most egy ideje ez folyik a csapból is, hogy a túlsúlyosak önbizalmát növelni kell, mert jaj de rossz nekik. Rengeteg helyről kapnak támogatást, erősítést. A probléma ezzel csak az, hogy kezd a dolog átesni a ló túloldalára, és aki nem kövér (elég, ha átlagos testalkatú), azt "gebézik", tele van a világ kövéreknek szánt cuccokkal, mint ha csak kövérek léteznének. Mindeközben nem veszik észre, hogy van, aki meg a soványsággal küzd, ugyanolyan kőkemény harccal, mint más a túlsúly ellen, ők viszont nem kapnak semmi figyelmet.


A buta tömeget meg könnyű befolyásolni... Fogyasztói társadalomban élünk, vásárolj, hízz el, hibáztass mindenkit ezért, csak magadat ne, közben vegyél meg mindent, amiről azt mondják, hogy segít lefogyni (de meg ne mozdulj még véletlenül se - na jó, néhány ilyen is van, de elenyésző), közben az összeszedett betegségeidre is fizesd a gyógyszereket, amikről x évente mondják ki, hogy ez nem jó, az jó.... stb.

2014. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
15%

Nem kell megtapsolni senkit, de nem feltétlenül a vékony nő a szexi, és nem feltétlenül gusztustalan egy kövér nő sem.


A kisugárzáson nagyon sok múlik. Én is túlsúlyos vagyok, nem is akármennyire, mégis minden ujjamra jutna férfi, csak épp hűséges vagyok a férjemhez.


És van olyan vékony ismerősöm, akit elkerülnek a férfiak.

2014. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
6.) Na, pont erről írtam, kövér vagy vékony. HALIHÓ! Köztes állapot is létezik!!! Nem csak kövér és sovány.
2014. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Hetes, igen, létezik. És? Akkor azt mondom, hogy kövérek ÉS mindenki más.
2014. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

"nem feltétlenül a vékony nő a szexi"



Hol írtam, hogy vékony ? Egyszer sem szerepelt ez a szó a kérdésemben, de sebaj :D Én "SZÉP NŐ"-ről beszéltem, nem pedig vékonyról. Az lehet 50 vagy 70 kilós is nekem mindegy...Egy kövér nő nem lehet szép. Bocs, de ez így van. Egy kövér embernek annyira elcsufítja az arcát a sok háj, hogy nem szép. (ez alatt nem a húsosat értem, akin van mit fogni vagy vanm rajta mondjuk max +15 kiló...hanem kövéret)

2014. aug. 19. 23:32
 10/36 anonim ***** válasza:

Lehet egy kövér lány beképzelt, bunkó, jófej meg önmagát sajnáltató depis, ugyanez igaz lehet egy sovány lányra is, sőt, bármilyen testalkatúra is.


Sokfélék vagyunk, de nekem a hócipőm tele van azzal, hogy egyik-másik testalkatú embereket gúnyolják...


Az meg, hogy a média befolyásoló hatású, tény, még ha valakinek erős szűrője van is (bár, nem minden befolyásolás rossz, de a kártékonyak pont a hangoskodó buta embereket találják meg, és miattuk van rengeteg konfliktus, és helytelen önképe sok embernek).

2014. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!