Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok éve semmi szex, most már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok éve semmi szex, most már nem is hiányzik annyira, jó ez így?

Figyelt kérdés
Legutóbb 5 éve, azóta még csak hozzá sem értem egyetlen férfihoz, 32 éves vagyok, az 5 év előtt is volt 6 év szünet (az első), szóval nem valami aktív dolog, pedig tizenéves koromban alig vártam az elsőt, állandóan be voltam indulva, szinte minden nap maszturbálni kellett, de most már nem is hiányzik annyira. Normális dolog szex nélkül élni?
2010. jan. 15. 01:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ezt aszexuális aberrációnak hívják, fordulj orvoshoz! Amennyiben nem valami traumatikus okra vezethető vissza, akkor komoly gondjaid lehetnek, ezzel nem szabad viccelni!
2010. jan. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

nehogy már elhidd h szexuálisan aberrált vagy. a szex nem létszükség, sokan tudnak úgy élni h az eszük nem csak a szex körül forog, és nem mindennap szexelni kell, mert különben összedől a világ.

sztem normális dolog, gondolom néha azért magadhoz nyúlsz.

nemvagy aberrált.

2010. jan. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Ez mekkora hülyeség már! Azt hiszed azzal segítesz, ha kamuzol, nehogy megbántsd? Épp azért írt ide (anonim fórum, stb.), hogy komoly válaszokat kapjon, ne félrebeszélést. Beteg, de épp az a jó, hogy lehet rajta segíteni. De a sok hozzád hasonló miatt garantált, hogy nem megy el szakemberhez, mindegy, az ő gondja, de remélem, jól dönt.
2010. jan. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Te vagy hülye *bammeg :) Az emberek 50%-a LEGALÁBB! ritkán él szexuális életet, vagy egyáltalán nem él 35-40 felett. Ennek lehet oka, hogy nem kívánják a dolgot, vagy nincs partner, ennyi.

Ebbe semmi beteges nincs. A szex mint olyan, eredetileg csak a fajfenntartás miatt jött létre, de hagy ne nekem kelljen már elmesélnem neked az evolúciót.

2010. jan. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%

ma 02:58


Márpedig én is egyetértek a másik hozzászólóval. Ez az evolúciós sértegetés, illetőleg személyeskedés pedig nem szokás itt a fórumon, sajnálom, hogy erre vetemedtél. AZ, hogy egy adott társadalmi görbe milyen gyakorisági rátákat szül, nem meghatározó. Példáddal gyakorlatilag azt mondod, hogy egy adott kerületben, ahol mondjuk gyakori a fajtalankodás vagy a szexuális aberráció, ott normális, ha valakit megerőszakolnak. Szerintem könnyen belátható, hogy ez nem állja meg a helyét.

Attól, hogy hány %-a szeretkezik adott életkorúaknak, milyen gyakori a szexuális aktivitás, nem konkluzionálható az általad leírt összefüggés.

Igenis aberrácónak számít, orvosilag is. Kár, hogy egyesek- s ennek tanújelét adod- nem veszik komolyan a problémát, s így esetleg a kérdező sem, holott egy-két konzultációval vagy terápiás kezeléssel orvosolhatná a kialakult helyzetet.

Több komolyságot, hasznosabb tanácsokat!


A legjobbakat,


pszichiáter

37/N

2010. jan. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

ma 02:58


Márpedig én is egyetértek a másik hozzászólóval. Ez az evolúciós sértegetés, illetőleg személyeskedés pedig nem szokás itt a fórumon, sajnálom, hogy erre vetemedtél. Az, hogy egy adott társadalmi görbe milyen gyakorisági rátákat szül, nem meghatározó. Példáddal gyakorlatilag azt mondod, hogy egy adott kerületben, ahol mondjuk gyakori a fajtalankodás vagy a szexuális aberráció, ott normális, ha valakit megerőszakolnak. Szerintem könnyen belátható, hogy ez nem állja meg a helyét.

Attól, hogy hány %-a szeretkezik adott életkorúaknak, milyen gyakori a szexuális aktivitás, nem konkluzionálható az általad leírt összefüggés.

Igenis aberrácónak számít, orvosilag is. Kár, hogy egyesek- s ennek tanújelét adod- nem veszik komolyan a problémát, s így esetleg a kérdező sem, holott egy-két konzultációval vagy terápiás kezeléssel orvosolhatná a kialakult helyzetet.

Több komolyságot, hasznosabb tanácsokat!


A legjobbakat,


pszichiáter

37/N

2010. jan. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Előző: Te nem lehetsz pszichológus ha ilyet írsz mert ez baromság.
2010. jan. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Én véleményezek, te személyeskedsz, ez a különbség.
2010. jan. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kolosszus22 ***** válasza:

Aberráció vagy sem én ezt nem tudom eldönteni, de semmiképpen sem normális, szokványos!

Enélkül nem teljes az életed, de ezt te is érzed, különben nem tetted volna fel a kérdést!

Így a kérdésre a válasz: Nem jó!

23/F

2010. jan. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A válasz azon múlik, hogy jól érzed-e magad így. Válaszolj őszintén erre a kérdésre, és megtudod, hogy normális-e számodra a szex nélküli élet. :-)
2010. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!