Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 18 éves fiúba, de van barátnője. Hogyan lépjek túl rajta? 14L

Figyelt kérdés

Ő is nagyon kedvel engem,de mikor megtudta hogy még csak 14 vagyok mintha ,,lecsihadott" volna...

Aztán talált egy szintén 18 éves lányt és most együtt vannak 2-3hónapja.

Amikor végre kiverem őt a fejemből mindig ,,visszatér" elkezdünk dumálni és újrakezdődik minden!

Ő az,aki teljesen megért engem,rengeteg közös vonásunk van.Soha senki iránt nem éreztem ilyet.

Mit tegyek?



2014. aug. 20. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj vele és ne is találkozz vele, ne nézegesd a facebookját, semmijét; így a legkönnyebb túllépni valakin.
2014. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne beszélgess vele olyan gyakran! Minél többet beszéltek annál rosszabb lesz. Tapasztalatból mondom. Egy idő után kezdenek lejebb csillapodni az érzéseid, addig persze sok mindenbe őt látod. Nem mondom, hogy egyszerű elfelejteni mert persze nem az. De menni fog, idővel ha kevesebbet dumálsz vele. Sok sikert, kitartás! :)
2014. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi!
2014. aug. 20. 10:20
 4/12 anonim ***** válasza:
küzdj érte
2014. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es: Nem akarom tönkretenni a boldogságát.Nekem az fontosabb hogy Ő boldog legyen.Esetleg várok,amíg szakítanak,meg persze idősebb leszek.Elég messze lakik tőle a barátnője.
2014. aug. 20. 10:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, írtam neked privátot.
2014. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez ehy nagyon rossz helyzet. Ugyannanyi idős vagyok mint te és nekem szintén egy végzős tetszikés van barátnője . Viszont nekem picit rosszabb mert a barátnője az én legjobb barátnőm. Általam ismerték meg egymást és egyböl összejöttek. Mondanom se kell mekkorát csalódtam a barátnőmben de azota tultettem magam rajta. És már nem érdekelnek.
2014. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es: Sajnálom!A barátnőd tudta hogy tetszik neked az a fiú?Mert ha igen,akkor nem barátnő!Nekem annyiból rosszabb hogy a fiú külföldi. :(
2014. aug. 20. 10:52
 9/12 anonim ***** válasza:
te vagy az alexa?:D
2014. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem Alexának hívnak. :)
2014. aug. 20. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!