Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak a következő mensiig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak a következő mensiig vagy most csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
augusztus 9.en jött meg, de előtte 3 hete volt meg furcsáltam, hogy ilyen hamar megjött. egész aktívan folytatok nemi életet a párommal. gyógyszert nem szedek viszont nem szeretnénk még gyereket. mielőtt elélvez mindig kiveszi szóval sosem élvez belém.. ezt leszámítva azért szoktam félni mi van ha mégis lesz gyerek.. a hasam szokott szúrni meg ilyen furcsán fáj.. várjam meg a következő menstruációm vagy csináljak tesztet?

2014. aug. 20. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Óvszert használtatok? Mert az elő váladéktól is lehet gyereked..meg ha nem is nagy eséllyel....
2014. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem mindig..
2014. aug. 20. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok akkor lehet baba...sztem vegyél tesztet..
2014. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+1 idióta aki azt hiszi, hogy a megszakításos módszer elég ahhoz, hogy ne ess teherbe... Aztán meg csodálkozik hogy minden szex után ideg vagy, hogy most lesz-e gyereked vagy sem, és csodálkozik rajta hogy szúr a hasad ha folyton ideg vagy. (remélhetőleg attól) Ha arra nem telik, hogy azt a szaros gumit megvedd/megvegyétek akkor igenis megérdemled hogy szülj 1 gyereket aztán majd nézhetsz továbbra is hülyén, hogy most mégis miből fogod/fogjátok eltartani.
2014. aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!