Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és együtt vagyok egy 29 éves pasival. Elvesztettem miatta a legjobb barátnőmet . Szakítanom kéne hogy újra barátnők legyünk?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 12:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Azt azért tudd, hogy egy igazi barátot semmi sem választ el tőled. Egy nézeteltérés vagy pasi sem. Így gondolkodj, mennyire jó barátok.
2014. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Az apád még nem lőtte fejbe a srácot? :D

Ez amúgy nem bűncselekmény? Nem vagyok otthon a törvényekben manapság, mintha régen az lett volna...

2014. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Régen igen, ma már nem.
2014. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Jaja, a nagy emberjogi szakértők kitalálták, hogy 14 évesen már dughat, de persze a szülő nevelje, tartsa el, és ráadásul ugyanúgy ő felel érte, és ő szab határt - elviekben, csak ezt a kis hülyék elfelejtik.

Nemrég egy tinibanda rám ugrott, mert írtam egy 15 éves kérdésére, hogy szerintem úgy viselkedik, mint egy lotyó.. valami 21 évessel szexel, meg motorozik vele, és kiakadt, hogy az apja tiltotta, és kapott két fülest.

A 16 lett volna jó, látszik, hogy kevés a gyerek, most majd potyogtatnak 15 évesek is, remek jövő elé nézünk.

2014. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Én felnőtt fejjel mondom, hogy mi közöd hozzá? Olyannal motorozik akivel akar. Egy 16 évessel is dughat a bokor mögött. Ez a korkülönbség csak egyesek csőrét b&ssza de nagyon. Senkinek semmi köze hozzá.
2014. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Közöm nincs, de akkor minek is jött az oldalra nyivákolni? Az apja előírhatja, mit tehet és mit nem 18 éves koráig. Magasról teszek rá, ki mekkora lotyó 15 évesen, majd rájön ő is, mit szúrt el vagy sem, az ő élete, de aki nem bírja az övétől eltérő véleményt, minek kérdez?? Erről ennyit.
2014. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Mázlista a pasid, egy fiatal tini csajnál jobb nincs is. :P
2014. aug. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :) :D
2014. aug. 21. 21:21
 19/28 anonim ***** válasza:
Vel dàn Orbnà Vkitor
2014. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Az a pasas egy pedofil :D menekülj. 16 vagyok és én is távol tartanám magamtól egy olyat akit egy 30as pasas csokolgat. De ha neked jó akkor csináld, semmi közöm hozzá, tartson sokáig a kapcsolat, de gondolja bele hogy amikor születtél ő már bulizott a haverokkal. A pasas meg egy szerencsétlen ha egy naiv 14es kell neki ;p
2014. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!