Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokak tényleg ezzel indokolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokak tényleg ezzel indokolják, hogy miért szeretik a duci nőket?

Figyelt kérdés
Hogy lehet vele jókat enni... Akik ezért szeretik a duci lányokat, azok szerint a vékonyak mind csak salátán élnek?
2014. aug. 20. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2014. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget még sose hallottam...állítólag jóképű vagyok legalábbis majdnem mindennap ezzel szekálnak mégis egy duci barátnőm van lassan 7 éve...egyszerűen az előző kapcsimban vékonyabb csaj volt a párom és az ágyban nem tudtam vele mit kezdeni...nem tagadom a feneke nagyon jó volt,de se mell se elfogadható arc...semmi fogni való...semmi extrém nincs a husis csajokban talán annyi,hogy husis...:))


25/F

2014. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert a ducik nem válogatnak beérik a kockákkal is
2014. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem a telt lányok azért tetszenek jobban, mert szebb a mosolyuk...valami van a mosolyukban ami a vékony lányokéban nincs meg...de persze ez csak az őszinte mosolyra vonatkozik...telt lányokból is az a "jobbik fajta" aki elfogadja magát és nem búval baxott és mindig azt ismételgeti "dagadt vagyok"...szóval olyan telt lány aki őszintén mosolyog, szereti vagy legalábbis elfogadja magát...persze ha akar mellette fogyózhat, de ne azt ismételgesse, hogy kövér...inkább úgy álljon hozzá: "jó testem van, de ha fogyok kicsit még jobb testem lesz"...most nem a pajzsmirigyesekről és a súlyosan elhízottakra gondoltam hanem azokra akiknek telt alakjuk van...a betegség miatt hízottak nem tudnak sokat tenni ellene, de ne merüljenek el az önsajnálatban!


nekem az alakom olyan, hogy nem vagyok hajlamos hízásra, ismerek több olyan lányt aki ha reggel este rendesen bekajál akkor se hízik el...szóval van olyan aki még hízni se tud...ő meg fogadja el magát olyannak...


21F

2014. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mondjuk én szálkás szinte 0 testzsírszázalékos fiúval biztos nem járnék mert ők tényleg nézik mit mikor esznek meg miket ehetnek és még egy jó adag pacalt sem tudnék vele jó ízűen megenni ezért jók nekem az átlagos/vékony pasik :)
2014. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azzal indokolom, hogy nagy mellük van.
2014. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!