Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak az azonos zenei ízlésű emberekkel jövök ki jól? :D

Figyelt kérdés
Jóformán csak a rock zenét szeretem és ennek különböző változatait. pl Pulled Apart by Horses, Built to Spill, God Is An Astronaut...persze hallgatok néha komoly zenét is, igazából ez nagyon hangulat függő, de pop zenéket meg disco meg elektronikus zenék egyáltalán nem jönnek be. Ennyire meghatározó lenne a zenei ízlés? :) Mert mindig ha megismerkedem valakivel egyből lecsekkolom milyen zenéket szeret és aki hasonlót mint én azzal mindig olyan jókat tudok dumálni :D

2014. aug. 20. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert túl fiatal vagy.
2014. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez.

Olyanokkal érzem jól magam, akik hasonló stílust követnek, hasonló zenét hallgatnak. (folk metál)

2014. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen ez lehet befolyásoló dolog. De ha ezzel kezded az ismerkedést, lehet higy kicsit te is befolyásolod, hogy kivel alakul jobban kivel rosszabbul. :)
2014. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem tuti jól kijönnél.
2014. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. De valahogy nem tudom elképzelni magam más zenei stílust követő emberek között. Teljesen máshogy gondolkodnak. Nem akarok senkit sem megbántani ezzel, de unalmasnak tartom őket.
2014. aug. 20. 14:18
 6/10 anonim ***** válasza:
mert zene b.... mániás vagy
2014. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha valaki ennyire szereti a rockzenét az azt hozza magával hogy a stílusa is rockossá változik.. így születnek a rockerek, punkok stb.. és ha a stílusod ilyen az már befolyásolja a gondolkodásodat, öltözködésedet is.. és hàt a rock egy elég szélsőséges stílus szóval pl. aki az elektronikus vagy disco vagy popzenéket szereti nem fog neki bejönni a te rockeres stílusod :) legalàbbis én ezt gondolom.. 17/f
2014. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Folk metál :)
2014. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Möttál,punk és rock. :P Én is igy vagyok ezzel.20+L
2014. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én csak a rockot, death metált szeretem.:D

És énis igy vagyok vele:P

16/L

2014. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!