Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek alakult már ki szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek alakult már ki szerelem neten keresztül?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 14:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A szerelemhez az kell hogy jól ismerd, ami idő, plusz élőben történő találkozásokból származó élmények.

Kedvelni, szeret-get-ni lehet,de a szerelem az más.

2014. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az-e, de egyfolytában a lányra gondolok. (:
2014. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyik szerelmemet ott ismertem meg, három évig voltunk együtt, közben folyamatosan megcsalt, kihasznált, lenyúlt anyagilag, aztán elmentünk nyaralni egyik évben, ott is megcsalt és mikor visszajöttünk, szó nélkül lelépett, letiltott mindenhonnan és nem hajlandó visszaadni a pénzem és a ruháim se.
2014. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen...de nem jó dolog...
2014. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%
Csak egy illúzió, amit az ember saját maga épít fel magában, azzal hogy az ismeretlen tulajdonságait az általa ideálissal helyettesíti be, és azt hozzá társítja.
2014. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen,a párommal is interneten találkoztam össze,és mindig találkozunk,meg beszélgetünk :) 2 honap mulva lesz meg 2 év :D Ès ugy érezzük hogy megtaláltuk egymásban az igazit :)
2014. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Életem legnagyobb szerelmét interneten ismertem meg. A távolság (1600 km) miatt 4 hónap után találkoztunk, addig minden nap tizenórákat beszéltünk. Teljesen beleszerettem, és szerintem ő is (kezdett). Aztán nagyon csúnya végeb lett, több hónapos szenvedés, fájdalom, sírás, depresszió következett. Teljesen megtört bennem valami, azóta sem vagyok a régi, nem találom a helyem. Soha többet.
2014. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!