Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy hónapokon keresztül csak egy emberre tudtatok gondolni, a nap 24 órájában?

Figyelt kérdés

Igazából a helyzet az, hogy nagyon megfogott egy személy hónapokkal ezelőtt. Beszéltünk is akkor, órákon keresztül, és nagyon sok közös van bennünk, de szinte lehetetlen, hogy összejöjjön bármi is közöttünk. Tudom, hogy nem lesz semmi, de sehogyan sem tudom kiverni a fejemből.


Az igazi kérdésem az lenne: Mi az, ami ezután jön? Úgy értem, ha volt valaki már "hasonló tünetekkel", akkor egy idő után elmúlt, vagy soha, vagy megváltozott valami, idővel? Egyáltalán mi történt ezután?



2013. júl. 9. 20:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
volt, elmúlt
2013. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Igen volt.:) Elmúlik, nyugi.:)
2013. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
ahha... volt :O
2013. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Volt és a barátaim elvonták a figyelmem róla így idővel de elmúlt

De kösz .hogy eszembe juttattad :D

2013. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Hmmm.. megnyugtattatok :) Igazából azt sem tudom, minek nevezném ezt a dolgot, amit érzek, de ezek szerint nem tart örökké! :)

Sajnos most úgy érzem senki mást nem tudnék még "bottal sem megpiszkálni" rajta kívül. :\

2013. júl. 9. 20:52
 6/26 anonim ***** válasza:
Volt.Tavaly Augusztusban kezdõdött,de max hónapig tartott a lamour.Sajnos mai napig itt van a szivemben a srác,,,,De van aki hamarabb túlteszi magát a megváltoztathatatlanon.
2013. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
ja és bocsi, hogy eszedbe juttattam :(
2013. júl. 9. 20:53
 8/26 anonim ***** válasza:
bocsánat.."hat hónapig"
2013. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Volt. És remélem soha nem történik velem ilyen!
2013. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nekem 3 hónapja tart, de már kicsit betegesnek érzem magam miatta, napközben ő jár a fejembe, éjjel miatta nem tudok elaludni, és ha sikerül, nos, akkor róla álmodom:\
2013. júl. 9. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!