Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinálhat valaki ilyet szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinálhat valaki ilyet szórakozásból, vagy más oka van?

Figyelt kérdés
Tetszik valaki és régebben ezt lehet kicsit feltűnően kimutattam, bár az már tényleg régen volt, nem biztos, hogy levette az illető. Ő viszont akkor még kicsit közömbösen viselkedett, elnézett mellettem meg ilyenek. Aztán idővel mikor már én is felnőttebben kezdtem gondolkodni, próbáltam elrejteni, hogy esetleg bejön nekem, ezért úgy ahogy ő, közömbösen viselkedtem. Rá se néztem meg elkerültem ilyenek. Viszont mostanában azt veszem észre hogy állandóan próbál a közelemben lenni, meg nézeget, próbál szemkontaktust felvenni néha, bár inkább mostanában olyan van ha észrevesz és én is látom, akkor össze vissza kapkodja a fejét mintha esetleg zavarban lenne (amúgy régebben mikor még én is ránézetem akkor elég határozottan tudta tartani a szemkontaktust). Most esetleg akkor csak szórakozik velem? Mert nem igazán értem ezt, főleg hogy most már én abszolút nem mutatom a tetszésem legapróbb jelét sem, viszont elég sokszor vagyunk egy helyen.

2014. aug. 20. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon bután játszol kérdező. Nem felnőttebben gondolkodsz, hanem magad ellen játszol, ha tetszik neked. Ha nem tudatod vele, hogy tetszik neked, akkor mit vársz, mi fog történni? Mert nem fog semmi. Főleg ha teljes közömbösséget színlelsz. Gondolom észrevette korábban, hogy tetszik neked és felfigyelt rá, de nem volt biztos... szóval Ő is nézegetett. Aztán mikor bevágtad a közömböst, akkor azt hitte, hogy vagy félreértette, vagy már nem érdekled. Ez konkrétan megtörtént már velem, ezért sejtem, hogy ez áll fent az esetedben is. Nem ciki, ha látszódik, hogy tetszik neked valaki. Ellenben ha elrejted, akkor rajtad kívül senki sem fogja tudni, kiváltképp nem Ő.
2014. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, az lehet bután játszok, de mint írtam annak idején ő is közömbös volt, ezért aztán nem tudom hogy megváltozott e vagy nem, szórakozik e vagy nem, tetszek e neki vagy nem, vagy miért csinálja. Szóval ezért nehéz ez.
2014. aug. 20. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát azt neked kell kideríteni. Ha közömbösen viselkedtek szándékosan, akkor nem lesz semmi. Kéne vele beszélgetned, még ha csak úgy hétköznapi dolgokról is. A reakcióit figyelned közben, hogy miként viszonyul hozzád. Ilyesmikre gondoltam...
2014. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!