Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A feleségemnek szeretnék...

A feleségemnek szeretnék ajándékba szép hálóinget (csinosat, de nem k. ásat). Hölgyeket kérem meg, hogy adjanak tanácsot, hol nézelődjek Budapesten! A neten kicsit lelombozó kínálatot láttam. Valamint hogyan tudhatom meg, hogy milyen méretű kell?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Attól függ h a felesége milyen alakú! Ha csinos akkor valamilyen nagy fehér ing, talán az önn méretében! Egy fehér simulós poló alá és egy térdig érö leggins esetleg. Ezeket külön áruházakba nézze, pl vögele vagy valami olcsobb helyen. Szerintem pizsama és háloing néven nem túl vozó az ajánlat a neten!
2011. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos azt nem tudom, hogy Budapesten hol lehet találni, de én ilyesmiket tudnék elképzelni: [link]

[link]

[link]

Egyébként nem tudom nézted-e már a neten a Bonprix weboldalát (onnan linkeltem), szerintem elég jók vannak: [link]


A méret kiderítéséhez egy praktika: amikor nincs otthon a feleséged, nézd meg a ruháiban a címkét, arra rá van írva. Lehetőleg ne kabátot nézz, mert abból általában nagyobb kell eggyel, nézz mondjuk felsőt vagy egyberuhát. Ha nincs benne címke, keress egy másikat, valamelyikben biztosan van.

Egy kis segítség a méretekhez:


XS=34=UK6 (Extra Small)

S=36=UK8 (Small)

M=38=UK10 (Medium)

L=40=UK12 (Large)

XL=42=UK14 (Extra Large)

XXL=44=UK16 (2XL, XX-Large)


Sok sikert, ha valami nem megy, szólj! :)


19/L

2011. dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aranypók üzletekben, vagy a plázákban található fehérneműboltokban. Triumphnak rendszerint ízléses darabjai vannak.
2011. dec. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
61%
Women'secret!!! Budapesten minden plázában van
2011. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!