Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akart tőlem semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akart tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel gyakran találkoztam délutánonként, ugyanis közös volt egy óránk. Azt hittem, tetszem neki, hiszen mindig olyan félénk volt velem, pl. ha ránéztem, azonnal elkapta a tekintetét. Vettem a bátorságot, és kezdeményeztem nála, veszíteni valóm nem volt. Jól elbeszélgettünk, érdeklődő volt, kérdezgetett felőlem. Küldtem neki egy aktuális képet magamról,mire azt írta, hogy szép vagyok. Később panaszkodtam, hogy unatkozok, és erre azt írta, elvinne buliba. Én sétálni akartam volna vele, de azt nem akarta annyira. Ennyi volt a beszélgetés. De van egy haverja, akitől azt hallottam, hogy nem tetszem a srácnak... Akkor?
2014. aug. 20. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de nem tűnik szerelmesnek.
2014. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A haver simán lehet hogy hazudik, pl. mert irigy.


Férfi szemmel tényleg jobb program első randira egy táncos buli. Évezredek óta ez a legjobb recept arra, hogy férfiak nőkhöz testileg közel kerüljenek.

Esetlenebbnek érzem első randinak a sétát. Olyan csaj előtt még nem szívesen tárulkozok ki, akinél még nem érzem, hogy megvan a kölcsönös testi vonzalom.

2014. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!