Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig késhet még?

Figyelt kérdés
Már a 10. napja hogy nem jön meg a barátnőmnek és nagyon aggódom. Szexuális életet élünk, mindig óvszerrel védekezünk. Friss kapcsolat, szóval eddig 6x szeretkeztünk, de nagyon félek, hogy miért nem jön meg neki. Esetleg valami ötlet?
2014. aug. 20. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Most áll be neki.
2014. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:

lehet az időtől

idegeskedéstől

betegségtől

felfázástól

vegyetek egy tesztet a nyugi kedvéért

nem hiszem ,hogy terhes

2014. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A teszt negatív.. de ebben sem hiszek 100%-ig
2014. aug. 20. 21:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem. Ha most bevesz egy esemény utánit, akkor még később fog neki megjönni?
2014. aug. 20. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
mostmár semmit nem érne el az eseményutánival... mivel az csak aktus után 72 órával hat. de mivel volt gumi, mi a gond? a teszt is negatív... azért nem olyan egyszerű ez...
2014. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem a tablettát, mert ma is lefeküdtünk, és védekeztünk is, csak úgy vettem észre, hogy mikor elmentem a gumiba, a sperma valahogy szivárogni kezdett és nem tudom, hogy időben ki tudtam-e venni vagy sem.
2014. aug. 20. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!