Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért késhet a menstruációm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késhet a menstruációm ha nem vagyok terhes? 16L

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve mert már 4 napja késik a menszim de nem vagyok terhes mert ma csináltam egy tesztet és negativ lett de akkor nem értem hogy miért késik ? kérlek segitsetek , elöre is köszönöm

2014. júl. 9. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
jön a kis Rikárdó :DD
2014. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Idegesség, bizonyos gyógyszerek hatása, csak mert, ciszta, betegség, stb. Itt olvashatsz erről bővebben: [link]

Azt írják, hogy: "Amennyiben negatív a terhességi teszt, és a menstruáció továbbra is késik, akkor 3 naponta a terhességi tesztet meg kell ismételni."

2014. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kerida ***** válasza:
100%

Amiért késhet:

- betegség

- stressz

- megváltozott étkezési szokások

- megváltozott életvitel

- megváltozott környezet

- megváltozott lelki állapot (pl depresszió)

- új emberek

- súlyos betegségből való felépülés

- változékony időjárás

- stb


Bármitől késhet. Nem kell majrézni. Ha 10 napot késik az már para. Annál kevesebbet bármiért késhet, ha bal lábbal kelsz fel azért is :P

2014. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olya, hogy két hetet késett, ill. ha úgy vesszük, egy héttel korábban volt a következőhöz képest, szóval...
2014. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :(
2014. júl. 9. 21:50
 6/6 Thuban válasza:
Az ember nem egy gép, és a menstruáció se nem gyors, se nem IC járat, hogy - elméletileg - mindig pontosan jöjjön.
2014. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!