Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányoknak mi tetszik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vad-Ász kérdése:

A mai lányoknak mi tetszik? 14-17 évesekre gondolok

Figyelt kérdés

-Legyünk komolyak

-Legyünk komolytalanok

-Legyen pénzünk( mer' hát az a fő)

-Legyünk izompacsirták

-Legyünk nagypofájúak

-...

-...

-...

most akkor milyennek kell lennünk?



2014. aug. 20. 22:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én meg dobot 150.000 nekem se lesz csaj egy darabig
2014. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az ha a fiú tud komoly ès humoros is lenni,kedves, nèzzen ki azèrt valahogy és ne legyen nagyképû:)
2014. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Legyél 30 kilós , hogy látszódjon a hasizmod és a "bicepszed"..hogy fészbúkra jól bepózolj vele meglepődött fejjel.Hajad legyen körbenyírva felül meghagyva mint egy ecset, hordj színes ruhákat (rózsaszín póló,zöld gatya) persze a legdrágább.Legyél nagyképű svegjoló.

Ja és legyen ájfonod és mindig posztolj ki valami idézetet fészbúkra hogy lássák a "lányok" milyen művelt vagy.


vagy

Keresel egy normális lányt és csak egyszerűen kedves vagy vele.Sajnos ilyen nagyon ritka.

2014. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kb. az amit leírtál.
2014. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Mindenki másmilyen. nekem személy szerint: Ne legyél túl komoly lehessen hülyülni,jófejség,de a kedvesség is legyen ott persze és az sem árt ha nem vagy nyuszi és meg tudod védeni magad a beszolások után
2014. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
*beszolásokkal szemben
2014. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!