Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megbántás nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megbántás nélkül lerázni valakit?

Figyelt kérdés

Van pár ember, akik folyton erőltetik a találkozást, de nincs kedvem menni. Már mindenféle indokot kitaláltam, amik félig-meddig igazak is voltak, nem érek rá (direkt beterveztem más programot), nincs pénzem, nem engednek el a szüleim. Kifogytam az ötletekből, már ott tartok, hogy meg sem nézem az üzeneteim.

Tudom, az igazat kéne, de mégsem mondhatom, hogy nincs kedvem találkozni velük. Segítsetek! :(


2014. aug. 21. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
nekemis volt 1 ilyen lány. egyszerűen letiltottam fb-n
2014. aug. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle/tőlük, aztán tedd is azt. Tuti taktika ;)
2014. aug. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy, ha letiltod őket. Gondolom itt irkálnak. Vagy megmondod, hogy nem és kész!
2014. aug. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha eljutottatok egy szintig, akkor kb sehogy. Mert ő valszeg már többet érez, nem egy egyszerű jött-ment vagy neki. Ilyen az a pop szakma
2014. aug. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Haverokról, barátokról van szó. Lehet csak én vagyok ilyen furcsa, de néha a barátaimmal sincs kedvem összefutni. Pedig tényleg a barátomnak tartom. Ezért a letiltás nem játszik. :D
2014. aug. 21. 00:43
 7/10 anonim ***** válasza:
azoknak meg megmondom.
2014. aug. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy nincs kedved menni és kész. Ha nem fogadja el akkor meg kapja be.
2014. aug. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ne beszélj meg velük találkozót, mondd,h nincs kedved, és kész, az a leg egyszerűbb, és csak megunja, h elhív bárhová is
2014. aug. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tobb "havernak" akiket mar 15 eve ismerek, minap kuldtem egy sms-t benne azzal: tobbet ne hivjatok. Ennyi. Baratsag ide vagy oda levannak szarva elegem lett beloluk. Nekem ennyit jelent egy ember, minden ember potolhato, nem kell ezt tulreagalni.
2014. aug. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!