Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van vele? Miért mondta ezt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe beleszerettem, és ő is szeret engem. Mikor megkérdeztem, hogy miért nem írt, azt írta, hogy elment a kedve...rákérdeztem, hogy a csajozástól, vagy mitől, amire azt válaszolta, hogy nem tudja. Már az elején is mondta, hogy ki fog költözni Ausztráliába, de megígérte, hogy írni fog. Kérdeztem, hogy mi volt az amiért ezt csinálta, de ő azt mondta, hogy hagyjuk kérlek.

Ebből következtettem, hogy fáj neki, mert nem akarja felhozni ezt a témát. Nagyon hosszú ideig gondolkoztam, hogy miért mondhatta ezt, mert nem tudok rájönni. Szerintetek mi az az ok? Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 16. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled, nem akarja megmondani, mert az neked durva lenne. Ne nyaggasd.
2014. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WheneverYouWant ***** válasza:
Vagy csak nehezen tudja kifejezni az érzelmeit...
2014. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy csak nem akar felvállalni és kimenekül..
2014. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!