Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha egy lány állat-mániás? Fiúknak ez kicsit visszatartó?

Figyelt kérdés

(Tudom késő van... De szögezzük le, hogy nem arról van szó, hogy állatszex)

Viszont. Ha a csaj pl. kutyákat mindig megsimogatja, megjegyzi hogy milyen aranyosak, akkor az a pasikban egy kicsit ellenszenvet kelt?



#egérsütő
2014. aug. 21. 01:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha az én kutyámat, akkor nem.
2014. aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem kellene h ellenszenvet keltsen, sőt. én nem is kezdenék olyannal, akinek ez nem tetszik.


a pasim macskás, szal ő mindig a cicák pártján van, de együtt mentettük a mostani 2.kutyit, szal... :D

2014. aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem gáz.
2014. aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem, kivéve, ha valami állatgyűlölő a fiú, esetleg valamiért retteg a kutyáktól. De amúgy nem, fiú létemre én is igyekszem minden elérhető kutyát/macskát megsimogatni :D
2014. aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mivel én nem vagyok nagy állatbarát, ez nálam nem túl nagy előny. De ha a lánynak van egy szép gitárja az már sokkal nagyobb előny.
2014. aug. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, én is nagyon állatbarát vagyok. Mondjuk az igaz, hogy nem szoktam csillogó szemekkel bámulni minden kutyát, akit meglátok az utcán, de ettől még nem lenne zavaró számomra.
2014. aug. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én amikor a szobámban vagyok szinte ki sem bírom hogy néha ne simogassam a cicámat. :D

Engem nem zavarna egy "állat-mániás lány". :)

2014. aug. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Igazából ez foglalkoztatott, hogy előny vagy hátrány. Mert kicsit meglepett amikor valaki azt.mondta hogy neki ez nagyon nem tetszik. De mindenki más...:)
2014. aug. 21. 01:21
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Azzal a pasival ajánlom, ne is ismerkedj meg semmi. Mert az, h vki nem szereti az állatokat, rohadtul kihathat az élet más területeire is. Van egy olyan elmélet, h ahogy a házikedvenceddel bánsz, úgy fogsz a gyerekeddel is...
2014. aug. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én még örülnék is. Egyébként én cica-párti vagyok :)
2014. aug. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!