Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak az ilyen lányok?

Hol vannak az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Sportol, figyel az alakjára, szereti az állatokat, vékony, kb. 165-175 magas, arcra átlagos, szeret szeretni és szereti ha szeretik, hosszú szőke vagy barna haja van, aranyos és kedves 14-16 év közötti.

Már kezdem feladni, nem találok ilyen lányt sehol, pedig nem magasak az elvárásaim. Hol találhatnék ilyen lányt? Sportpálya:D?

16f



2014. ápr. 22. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valahol a világban biztos meg találod :D
2014. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:/
2014. ápr. 22. 12:26
 3/13 anonim ***** válasza:
"figyel az alakjára" és "szeret enni" nem gondolod, hogy ez egy kicsit ellentmondásos? Másrészt te is fel tudod mutatni ugyanezeket a tulajdonságokat? Mármint a hosszú haj kivételével?
2014. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 #Anna# válasza:
en en en en !!!:DDDDDDDDDD ha a tánc sportnak számít :D
2014. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem figyelek úgy az alakomra, azt eszek amihez kedvem van, de vékony vagyok (mert nem eszek sokat és sportolok)

a többi stimmel, kivéve hogy idősebb vagyok nálad


bárhol találkozhatsz egy ilyen lánnyal, akár az utcán, buszon stb

2014. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sehol...Sok srác nem foglalkozik velük.. Az a helyzet, hogy pont az ilyen lányokat nem veszi észre senki!!!

Nagyon sok olyan lány van, akinek jó az alakja, szép kinézetre, de játsza a fejét!!


Szóval...Közel vannak, csak nem vetted még észre..


16/f

2014. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A környékünkön tavasztól őszig látni kocogó/futó emberkéket. Van köztük olyan lány, akire illenek a külső leírások. Ha nincs neked messze, akkor gyere el Szombathely DNY-i részébe (külváros)!
2014. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha gondolod irhatsz kb ezek jellemzöek rám, mondjuk a hajam méh nem hosszu de növesztem?:

[link]

2014. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hmmm....pont ilyen vagyok, csak idősebb korosztályban. Sorry :)
2014. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ohh én kiestem a körből, mert 176cm vagyok :(

Hogyan lehet ennyi külsőséget elvárni? Lehet nem mindenben óriásiak az elvárásaid, de ez egy csajon belül nem fog teljesülni! Gyerek vagy és csak dugni akarsz, barátnő... Na az pont nem kellene neked.

Te sportolsz, odafigyelsz az alakodra, meg tudsz védeni, vagy min. 180cm, szeretsz szeretni és szeretve lenni, hosszú/lenyalt szőke hajad van, aranyos vagy és kedves, aki még véletlenül sem FELSZÍNES?

Ebben a korban mindenki hormonproblémás, normális lány. és fiú NINCS. (nekem is vannak furi dolgaim)

17/l

2014. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!